55LM660T - Pierwsza recenzja

przekorn

New member
A jakie bedą ceny modelu 42' 660/670 zważywszy ze cena 620 waha się w okolicach 3200-3500, wie ktos może?

Myślicie ze kiedy ceny będą spadać? pewnie przed euro niema szans?
 

Markko

New member
na avforum ludzie mówią, że kupują model LM660 47 cali w cenie 1000$. To 3200 zł + podatek, marża to powinno być 4.000 zł u nas a jest aktualnie 5.500 zł.
 

lordgary

New member
Dla myslacych o nowych modelach lg 660 wzwyz zalecam zobaczenie tv na zywo, czy lustro nie bedzie przeszkadzac, bo matryca wyglada bardziej jak plazma niz lcd :( Dla mnie to chyba zbyt duza wada, zeby wydac tyle kasy, zwlaszcza ze teraz mam matowy ekran i zawsze swietnie widac ;)

Opinie na konkurencyjnym forum:

Official LG 47LM6700/55LM6700 "Passive 3D" Owners Thread - 2012 [Text View] - AVS Forum

Tu zapewne masz całkowitą rację. Jak już znajdziesz model. który Tobie odpowiada to zawsze coś się znajdzie ( lustrzana matryca) ehh. Ja i tak będę szedł w LG, bo modele Samsunga ES7000 i ES8000 które ewentualnie wziąłbym zamiast LG też podobno mają lustrzaną matrycę.
Cały czas zastanawia mnie, dlaczego w dalszym ciągu jest tak mało sklepów które mają nowe modele w ofercie ? Chwyt reklamowy, żeby pozbyć się starych ? Mała konkurencja = duża cena. O firmowej stronie LG już nic nie wspomnę - żenada - totalnie zero reklamy , siedzą i nic nie robią. Możesz już ściągnąć instrukcję, oprogramowanie natomiast reklamy TOTALNE ZERO. Najlepsze jest to że sklepy już je sprzedają a oficjalnej daty wejścia w/w modeli nie ma tylko napisane KWIECIEŃ - ehh
 
Ostatnia edycja:

darrek4

New member
Na zachodnich forach piszą, że w serii 660/670 brak możliwości wyłączenia True Motion:x.
Dopiero od 760 jest taka możliwość.
Poza tym "czerń" b. słabiutko na tle konkurencji.
 

Markko

New member
właśnie też o tym słyszałem. Jeśli to prawda to ja na pewno nie kupię tego TV. Nie był bym w stanie zdzierżyć tego teatru na ekranie. Co za głupota, ale to można zmienić w oprogramowaniu. Dodać opcje wyłączenia. Mam nadzieję, że to zrobią.
 

ali69

New member
W sklepie Eurortv.. tylko w internecie je uwidzisz :sad:. Sprzedawca w sklepie mówi że inernetowy sklep do końca kwietnia ma wyłaczność i w stacjonarnych ich nie zobaczysz(serii lm620,660,670 i reszty 2012r) bo muszą sprzedać te co mają z 2011.
Ale jest na to rada: można go zamówić do odebrania w stacjonarnym ...RTVAGD i za to się nie płaci. Jak na miejscu obejrzysz i stwierdzisz że JEST FEEEEEEEEEE to rezygnujesz i też nic nie płacisz :bober: ( to informacja/rada od gostka z RTV )
A i uszczęśliwisz następnych ciekawskich podając adres sklepu w którym go zostawileś, bo wtedy to już bedzie na wystawce :bober:
 

przekorn

New member
Ja na zywo widziałem 620s w saturnie w porcie lodz 47 cali za 4300 byl. Byl jeszcze 55 cali jakis wyższy model. Jak się pytałem o 42 cale to sprzedawca odparł ze juz wszystkie sprzedali.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
W sklepie Eurortv.. tylko w internecie je uwidzisz :sad:. Sprzedawca w sklepie mówi że inernetowy sklep do końca kwietnia ma wyłaczność i w stacjonarnych ich nie zobaczysz(serii lm620,660,670 i reszty 2012r) bo muszą sprzedać te co mają z 2011.
Ale jest na to rada: można go zamówić do odebrania w stacjonarnym ...RTVAGD i za to się nie płaci. Jak na miejscu obejrzysz i stwierdzisz że JEST FEEEEEEEEEE to rezygnujesz i też nic nie płacisz :bober: ( to informacja/rada od gostka z RTV )
A i uszczęśliwisz następnych ciekawskich podając adres sklepu w którym go zostawileś, bo wtedy to już bedzie na wystawce :bober:

Dokładnei masz racje . Ta metoda już przezemnie sprawdzona . Dzięki temu sklep przezemnie już nie raz dostarczył topowca którego nie odebrałem i się sprzedawcy cieszyli że go mają na stanie . Oczywiście też się zdażało że kupiłem . Teraz się szykuje do zamówienia przez net modelu 55 LM960V do testu w sklepie , a że mam tam znajomych to sobie potestuej na spokojnie , a i tak go w tym sklepie nie kupie bo 13000 zł nie dam ale będe miał już wyrobioną opinie i za te 11000 zł kupie . :)
 

Qbkens

New member
Witam. Widziałem wczoraj ten model w Saturnie. Puszczony był materiał 3D i powiem, że jakość 3D zrobiła na mnie spore wrażenie. Obraz wychodził z ekranu i czasem odruchowo miałem myśl, by zrobić unik ;). Fakt, nie widziałem nigdy za dużo tv 3D ale ten zrobił na mnie wrażenie.
 

kini0

New member
Bez reklam
Właśnie o to chodzi! :)
Może rozdziałka jest obcięta o połowę, ale ogląda się to dużo przyjemniej niż aktywne.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Witam. Widziałem wczoraj ten model w Saturnie. Puszczony był materiał 3D i powiem, że jakość 3D zrobiła na mnie spore wrażenie. Obraz wychodził z ekranu i czasem odruchowo miałem myśl, by zrobić unik ;). Fakt, nie widziałem nigdy za dużo tv 3D ale ten zrobił na mnie wrażenie.

Dokładnie kolego tak jest jak mówisz . Każdy co zobaczy pierwszy raz 3D pasywne jest w szoku że tak komfortowo może to wygladać i nadawać się do ciągłego oglądania . A nie jak w moim Panasonicu 55VT30E gdzie 3D jest tak beznadziejnie męczące wzrok że przez 8 miechów posiadania tego telewizora ogladnołem dwa filmy 3d i mecz Real -Barcelona . Nie dziwię się że jak ktoś pierwszy raz ma styczność z 3D aktywnym to uważa to za gadżet . Bo ma takie prawo gdyż nie nadaje się to do niczego . Gdzie to ja gorący zwolennik plazmy kiedykolwiek brał by pod uwagę telewizor LCD LED . A biorę właśnie LG-ka 55LM960v właśnie z powodu 3D które w technologii pasywnej nie uważam za gadżet tylko już za całkowicie użytkową sprawe . :) 3D pasywne jest poprostu zajefajne . Pozdrawiam
 
Do góry