55LB650 55la620 różnicę ? który wybrac

Karpaj

New member
Bez reklam
w LB650 masz natywną matrycę 100hz. WebOS niby nowszy, ale działa i tak wolno - ja bym jednak wolał dopłacić, ale optymalnie jak przeczytasz temat o tym tv, bo ma parę dziwnych mankamentów, jak wypalanie się, czy wszechobecny obecnie clouding i banding.
 

andreas2012

New member
la620 ma problemy z plynnoscia boczna ale obraz ma dobry ostry czysty dobra czern miałem go pare miesięcy w tej cenie obraz 9/10 (a wierz mi jestem wymagający i sa tv którym daje nawet 4/10 - i to tez koreańskie), ale ja bym bral650v za mało testowałem ale odniosłem wrazenie ze jest lepiej z plynnoscia i ogolnie
philips, hmm bym odpuscil ja wiem ze tutaj wiele osob poleca (ja nie polecam bo nie handluje a jedynie testowałem - philipsa ma znajomy lg zdecydowanie lepszy - chodzi o obraz zresztą reszta tez slabsza w philipsie)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Kocham porównania
Znajomy ma Sony i Samsunga i zdecydowanie wygrywa XXX... :>

Wiecie, ja mam Opla i Mercedesa, i szczerze mówiąc zdecydowanie wygrywa Opel. :)
 

andreas2012

New member
Kocham porównania
Znajomy ma Sony i Samsunga i zdecydowanie wygrywa XXX... :>

Wiecie, ja mam Opla i Mercedesa, i szczerze mówiąc zdecydowanie wygrywa Opel. :)


sorry ale co jest trudnego w porównaniu jakości obrazu w TV? z ciekawości jak cos porownuje pytam swoja kobiete (nie podajac jej swoich wynikow) i zazwyczaj się zgadzamy, a co do lg vs philips była zgoda - obydwa odbiorniki sa w rodzinie.(no prawie rodzinie ale ważne ze często się zaglada filmy puszcza).. a 650 już osobiście powownywana była przezemnie
 
Do góry