55hx850 odleglosc od tv 2,35m

wmb23

New member
Witam,
Planuje zakup 55hx850, tv bedzie wisiał na scianie i bedzie w odleglosci od oczu 2,35m.
Chciałbym sie poradzić czy nie bedzie to za duży tv.
Nie ukrywam ze troche sie napalilem na ten tv.
W sklepie ciezko stwierdzić czy nie bedzie on za duży.
Dotychczas mam samsunga 46 cali, jednak stoi on na podstawie i jest blizej oczu bo okolo 2,15m
Po zakupie samsung wydawal sie duży, jednak teraz juz nie robi wrazenia.
Samsung zawisnie w sypialni, a wspomniany sony ma isc do salonu.
55 cali to kawal kina, wiec chcialbym sie poradzić.
Moze jeszcze macie jakies gotowe teksty jak namowic zone do duzego telewizora. heh

To moj pierwszy post, pozdrawiam wszystkich z hdtv. Kawal dobrej roboty :)
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Witam,
Planuje zakup 55hx850, tv bedzie wisiał na scianie i bedzie w odleglosci od oczu 2,35m.
Chciałbym sie poradzić czy nie bedzie to za duży tv.
Nie ukrywam ze troche sie napalilem na ten tv.
W sklepie ciezko stwierdzić czy nie bedzie on za duży.
Dotychczas mam samsunga 46 cali, jednak stoi on na podstawie i jest blizej oczu bo okolo 2,15m
Po zakupie samsung wydawal sie duży, jednak teraz juz nie robi wrazenia.
Samsung zawisnie w sypialni, a wspomniany sony ma isc do salonu.
55 cali to kawal kina, wiec chcialbym sie poradzić.
Moze jeszcze macie jakies gotowe teksty jak namowic zone do duzego telewizora. heh
To moj pierwszy post, pozdrawiam wszystkich z hdtv. Kawal dobrej roboty :)
Rozumiem,że będzie doprowadzony sygnał "cyfrowy" ? (np. Nc+). Jeśli tak, to ja bym kupił.
Zobacz mój podpis :)- ja oglądam od ponad roku z odległości 2,70m. i wcale nie wydaje się mi za duży.Oczywiście są osoby, które mają inne zdanie, tylko czy z autopsji ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na upartego moze byc ale na gorszych programach czy slabych kopiach dvd mozesz miec - lekko mowiac srednio....
 

panborysek

New member
Ja oglądam kablówkę z odległości 2 metrów i jest ok a gry na x360 wyglądają extra nawet z odległości 1,5 metra,więc się nawet nie zastanawiaj do gier 55hx850 jest świetny ma dość niski inputlag 28ms,kolory,płynność extra. mam od roku i polecam.
 
Do góry