55hu7500 czy 55pus8809

GrzesGP

New member
Witam mam dylemat jak w temacie. Ceny podobne. Obecnie do Samsunga dodają dwa głośniki WAM 351 i huba WAM 250. Wyczytałem jednak, że w tym Samsungu można trafić na 3 rodzaje matryc (Samsung, AUO, Innolux). Sprzedawcy raczej nie wejdą w menu serwisowe, żeby to sprawdzić bo boją się utraty gwarancji. O Philipsie słyszałem, że nie dopracowany software, ale z kolei Anroid. Co wybrać?
 

Salwus

New member
Ja po 4 miesiącach walki z Philipsem oddałem do sklepu, błędy software masakryczne, Android nie dopracowany plus brak możliwości upgradu do Androida 5.0. Obecnie zdecydowałem się na zakup Samsunga ue55hu7500. W tych pieniądzach dostaje się w miarę porządny sprzęt. Jeśli masz czas poczekaj do drugiej połowy roku jak sony wypuści i ustabilizuje ceny najnowszych modeli z androidem lub najnowsze modele Samsunga z tizenem ale tu też bym poczekał na stabilizacje nowego systemu aby uniknąć tego co ja doświadczyłem ze wspomnianym philipsem a mianowicie bycie betatesterem tylko zamiast philips mi płacić musiałem ja mnóstwo kasy wyrzucić na ten tv.
 
Do góry