55cali 4k - warto doplacac do drozszych modeli?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zwrot - pakujesz tak jak dostałeś i zwracasz.
Jeśli zależy Ci na filmach za darmo w dużej ilości w Hd i po polsku to powinieneś wybierać modele z Androidem.
Teraz masz obsługę głosem , myszkę wirtualną, głośniki JBLa i extra cenę.
 

Freezy

New member
Kartonu jeszcze nie wywiezli ze smietnika, wiec moge sie po niego wrocic.

A jakis tv, ktory nie bylby no-name? LG albo Samsung najlepiej? Np ten: Samsung UE58MU6122 ?
 

adambe

Member
Na razie ma internecie dwie oceny na lacznie 2/5 gwiazdek, wiec wole nie ryzykowac.

Co powiecie o Samsung UE58MU6122 ?

Ja kupując tv. też miałem podobny dylemat. I też mnie kusił ten Samsung. Bo cena atrakcyjna, matryca VA no i 58 cali. Ale jednak wybór padł na TCL 55C70. I nie żałuję tej decyzji. A do zakupu tego tv. najbardziej przekonał mnie test przedstawiony na sąsiednim forum. Zresztą za TCL-em przemawia więcej. Wykonanie, funkcjonalność ( dzięki androidowi), jakość dźwięku. Tak naprawdę to ten Samsung przy tym TCL- u to wygląda jak ubogi krewny.
 

Freezy

New member
Problem w tym, ze realnie zastanwiam sie nad czyms 65". Czy mozecie cos polecic do 3-4 tys sensownego z 65" modeli?

np Samsung UE65MU6172? Duzy ekran i Tizen? Albo Samsung UE65NU7172
 
Ostatnia edycja:

Freezy

New member
Ja kupując tv. też miałem podobny dylemat. I też mnie kusił ten Samsung. Bo cena atrakcyjna, matryca VA no i 58 cali. Ale jednak wybór padł na TCL 55C70. I nie żałuję tej decyzji. A do zakupu tego tv. najbardziej przekonał mnie test przedstawiony na sąsiednim forum. Zresztą za TCL-em przemawia więcej. Wykonanie, funkcjonalność ( dzięki androidowi), jakość dźwięku. Tak naprawdę to ten Samsung przy tym TCL- u to wygląda jak ubogi krewny.

Moglbys podac link do tego TCL? Nigdzie nie moge go znalezc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego, że płatni hejterzy to taki nowy sport.
Ale na szczęście średnio inteligentny użytkownik potrafi odróżnić ziarno od plew. Konkurencja tak jak w przypadku Huawei w smartfonach strasznie boi się TCLa.
Ale TCL to trżecia siła na świecie.
I za rok powinna być na drugim miejscu,wiec zagrożenie ogromne.
Każdy wybiera jak uważa.

Pakiet
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Wtyczki gratis (wgrywa się kilka godzin)
Dostawa gratis
 
Do góry