55", UHD, do 5k

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież nie chodzi tu tylko o materiały 4K ale również o to, że obraz nawet upscalowany do 4K jest wyraźniejszy niż na full hd.
A sam wybierasz jakie modele ?
 

opryszek19

New member
Temat już załatwiony. Zamówiłem Panasonica 58dx750. Także wydałem trochę więcej niż planowałem, ale teść się dorzucił
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Temat już załatwiony. Zamówiłem Panasonica 58dx750. Także wydałem trochę więcej niż planowałem, ale teść się dorzucił

Z jakości obrazu na Panasie 58DX750 na pewno będziesz zadowolony :) Tyle, że do intensywnego oglądania multimediów pod USB będziesz musiał docelowo zainwestować w zewnętrzny player UHD (np. HiMedia), ponieważ po pierwsze ten systemowy jest lipny, a po drugie TV nie wspiera DTS-u.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Gratuluję zakupu, wybrałeś moim zdaniem świetny model, tylko faktycznie skalibruje go sobie, to uświadczysz obrazu kinowej jakości.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Wpisz w google skalibruj.pl
Gratuluje tez zakupu,telewizor pod wzgledem obrazu jest świetny. Pod wzgledem multimediow Rafcio wszystko napisał
 

suchy0070s

New member
Jak chcesz kolegę z Krakowa do kalibracji pisz na priv. Posiada certyfikat THX i itp... dodatkowo może doradzić w akustyce gdybyś miał sprzęt audio
 
Ostatnia edycja:

penny

Member
Panowie, a co z RGB i RGBW warto zwracać na to uwagę, bo trochę się zadziwiłem tymi zagrywkami producentów, którzy komplikują tym samym nasze wybory optymalnego sprzętu, a może upraszczają bo tych nie bierzemy pod uwagę ?
 
Do góry