55 Samsung Q9 czy 55 oled

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philipsa wystarczy skalibrować i działa rewelacyjnie i kosztuje 5500 zł z pakietem.
Jeśli masz na dołożenie do Oleda - to oled wygra zdecydowanie.
 

Howard66

New member
Ma na Oleda ale skoro TV głównie do konsoli to wypalone znaczki z gier raczej go nie zachwycą.

Dużo czytając i porównując za i przeciw między Q9 a C8 wybór padł na Q9 gdzie nie ukrywam że również jest dla mnie bardziej komfortowa sytuacja z One Connect. Nie był to jednak łatwy wybór .Tv zamierzam zakupić maksymalnie do 2 stycznia jednak decyzja padła na 65 cali .Mam pytanie o braku tego dts ....Czy jest możliwość odtwarzania tego dźwięku w filmach mając do dyspozycji xbox one x i soundbara .Chodzi mi o ewentualne podłączenia .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mając tak fajny tv jakim jest q9f może warto pomyśleć o zewnętrznym boxie np. Himedia q10 albo shield?
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Z tego co pamietam to miałem wpiętego pena i działało ale jeszcze jutro sprawdzę
Na BDUHD płyty działają 😀
Jak pisze Pakolo warto pomyśleć o tym Boxie
Pakolo masz go ?
 

Howard66

New member
Z tego co pamietam to miałem wpiętego pena i działało ale jeszcze jutro sprawdzę
Na BDUHD płyty działają 😀
Jak pisze Pakolo warto pomyśleć o tym Boxie
Pakolo masz go ?

Nie chcę kupować dodatkowo boxa .Po prostu mając xboxa i soundbara da radę chyba odtworzyć dts tylko że wydaje mi się że podłączając pendrive pod tv to i tak nie będzie dźwięku nawet na soundbar.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Vvv mam Himedia q10pro i wrzuciłem do niego dysk wd red 4tb. Dla mnie Himedia to bardzo doby boxik. Muzyka z tidala, na dysku filmy 4k, zdjecia i inne pierdoły, wszystko w jednym miejscu. Player odtwarza chyba wszystko, no poza sacd.iso o które nie możemy się doprosić na forum playera:)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Nie ma za co. Masz tutaj na forum dział poświęcony himedia i osobno shieldowi. Jedyne co mogę doradzić to gdybyś miał brać himedia i chciał hdd to weź minimum 6tb bo 4tb szybka znika przy filmach 4k.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Wygląda to tak :
DTS z Pena nie działa z TV dzwięku na listwie nie ma
DTS z BDUHD Samsunga działa dzwięk na listwie jest
Pozdrawiam :?
 
Do góry