55 PUS 6561 - wgrywanie KODI, radio internetowe i inne...?

FullSD

New member
Cześć!

Wczoraj kupiłem Phila 55 PUS 6561. Chciałbym wgrać do niego:

- nowe KODI 17
- jakąś dobrą appkę z radiem internetowym (możliwie wiele stacji i aktualne listy)
- inne aplikacje warte uwagi?

W telewizorze mam Android 5.1. W menu jest informacja, że nie ma nowszej wersji, kiedy można się spodziewać aktualizacji?

Czy z KODI nie ma problemów w tym modelu TV? Jak z szybkością, płynnością działania tego kombajnu multimedialnego?

Jakie aplikacje dla radio internetowego polecacie? Interesuje mnie coś w rodzaju "vTuner" (stacje radiowe z całego świata). Fajnie gdyby były listy ulubionych, kategoryzacja na gatunki, itp.

Co jeszcze warto zainstalować w tym Philipsie?.

Dzięki za podpowiedzi!

FullSD
 

hardreset

New member
Kodi 17nastki nie wgrywałem , ale 16.1 na moim 7101 działa doskonale , jako jedyna apka odczytuje poprawnie filmiki 4K z HDR.
 

FullSD

New member
Rozumiem, że można wgrywać tylko z Google Play? (z tego co wyczytałem, nie można z innych źródeł instalować appek).

A odczytuje pliki MKV (Matroska)? Philips pisze oficjalnie, że ten format jest obsługiwany przez TV, w praktyce jednak nie (próbowałem z różnymi filmami mkv i żadnego nie odczytał).
 

hd maniak

Member
Ciekawe bo ja korzystam z nakładki na KODI MMES i tam nie widzę wtyczek z obsługą filmów 4K z HDR,chyba że uzywasz czyste kodi i tam są jakies pluginy kóre da się zainstalowac, które obsługują ten format
 

hardreset

New member
Ciekawe bo ja korzystam z nakładki na KODI MMES i tam nie widzę wtyczek z obsługą filmów 4K z HDR,chyba że uzywasz czyste kodi i tam są jakies pluginy kóre da się zainstalowac, które obsługują ten format

Żadnych pluginów nie musiałem dogrywać , Kodi był juz wgrany w mój 7101 i bez problemu odpalił wszystko w 4K HDR.
 

hd maniak

Member
Mam ten sam model Philipsa i wgraną tą sama wersje kodi ale filmów wgranych w 4K jest jak na lekarstwo a w HDR to juz wogóle nie ma
 
Do góry