55 OLED czy 65 LCD

iSlav

New member
Witam!
Mam taki dylemat posiadałem UE65MU7070, ale ze względu na usterkę muszę go oddać, po 3 tygodniach użytkowania poza problemem samoistnego się włączania i wyłączania byłem zadowolony z tv.
Teraz się tak zastanawiam czy pozostać przy tym samym modelu czy wybrać mniejszy rozmiar:
SONY KD55XE9305,
LG OLED 55c7v,
PHILIPS 55pos9302,

albo większy rozmiar :
UE65MU7070,
UE65MU8000,
KD65XE9005
Odległość do tv 2.5m, oglądam Netflix, nc+ 4K i w niedługim czasie Xbox one x
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight daje wrażenie, że telewizor jest większy o 5-10".
Jak będziesz niebieski masz specjalną promocję:
Philips 55POS9002 za 7899 zł
Kalibracja gratis
Dostawa gratis
Montaż gratis
Uchwyt gratis
do 31.01. Hue gratis.
 

iSlav

New member
Jak już miałeś 65 cali to przesiadka na 55 może być bolesna ,nie idź tą drogą :)

Dokładnie masz racje, chce dolozyc jeszcze pare stowek i chyba zdecyduje sie na KD65XE9305 na oleda lg 65 to juz za duza doplata. Mysle ze w porownaniu do UE65MU7070 sony wyjdzie duzo lepiej, przynajmniej tak wynika z opini uzytkownikow jak i testow.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja też zostałbym zdecydowanie przy 65".
Masz kilka fajnych modeli - warto zobaczyć na żywo i potestować.
Sony 9005 lub 9305, Philips PUS8102 czy też Panasonic EX780
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Dokładnie masz racje, chce dolozyc jeszcze pare stowek i chyba zdecyduje sie na KD65XE9305 na oleda lg 65 to juz za duza doplata. Mysle ze w porownaniu do UE65MU7070 sony wyjdzie duzo lepiej, przynajmniej tak wynika z opini uzytkownikow jak i testow.


Poczekaj miesiąc z zakupem, za chwilę wchodzi na rynek 6 modeli OLED Philipsa i chyba 2 modele
z 65 cali ma być poniżej 10 tyś
 

jasssu

New member
Ramki w nowoczesnych telewizorach są na tyle niewielkie, że gwarantuję Ci, że efekt ambilight działa właśnie w ten sposób. Jest jeszcze taka sprawa a propo tego Philipsa, że faktycznie jest to po prostu najlepszy wybór dla autora dla jego wymagań, jednak musiałby troszkę dołożyć - także decyzja może nie być łatwa.
 
Do góry