55" ok. 4tyś PLN

kochin

New member
Oczywiście że narzekają. Kupiłem oba i oba oddałem. Pasy były na obu ale jakbym miał wybierać to zdecydowanie 7101. Fajniejszy mebel a różnica w cenie byla 200zl...
 

Marta84

New member
Cytat:
Napisał brodacz Zobacz post
Wystarczyło podpiąć kabel anteny bezpośrednio do tv i zobaczyłabyś czy nie ma programów 4k.


Mozesz to rozwinąć . Bo szczerze mowiac nie rozumiem i teraz sie zgubiłam.
Mam dekoder od NC+ .
Mam wyjac kabel antenowy z dekodera i podlaczyc do TV i wtedy bede miała programy telewizyjne po polsku w 4K ?

Jakie sa polskie programy 4K dostępne ?
 

seati

New member
seati -
Do opisanych potrzeb przy aktywnych dzieciach 4K i 100Hz.:
- Sony 55XD8505 za 5299 zł
- Panasonic 58DX750 za 6299 zł
- Philips 55PUS7101 za 4099 zł
- Sony 55KS7000 za 5899 zł

W Twoim przypadku wybrałbym jednak model z Androidem, ku pożytkowi wszystkich domowników.

Czy w ostatnim punkcie zamiast sony nie ma byc samsung? KS7000?
Jesli chodzi o dzieci to sa w wieku 5 i 3 lata wiec jesli chodzi o androida to nie koniecznie musi byc bo zadnych aplikacji typu gier i innych smieci zamulajacych na tv nie mam zamiaru instalowac. Zalezy mi na plynnosci ostrosci i dobrej czerni. Sklaniam sie ku ks7000 lecz w glowie maci mi wlasnie lg. Samsung ma matryce AV a lg IPS? ktora bedzie lepsza do moich zastosowan? z góry dzieki i pozdrawiam serdecznie
 

seati

New member
Panas jest poza moim zasiegiem cenowym. Rozważam zakup samsunga o ktorym mowa lub LG 55UH7707. Z tych dwoch ktory bedzie lepszym wyborem? wg cen na jednym z portali lg wychodzi taniej niz samsung. Dlatego chcialbym abyscie cos doradzili. Z gory dzieki za wsparcie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ks 7000 musisz uważać jednak na wypadające martwe piksele w większych ilościach oraz na odchodzącą obudowę z tyłu.
 
Do góry