[55''] Który TV z matryca VA, 100-120Hz, 4K

Rafal7

Banned
Jak ktoś nie potrafi obsługiwać głosem telewizora to na to nie poradzę.
4K działa tak jaki sygnał podaje użytkownik.
Aluminium świadczy o szacunku a nie zwykły najtańszy plastik.
Nie podoba się ok, nie każdemu musi.
JBL - bez komentarza.
Smart 1o razy lepszy niż w Samsungu.
Jak ktoś nie potrafi , na to nie ma lekarstwa.

Test jest.
Jakiej informacji Ci brak ?
Wszyscy poczekamy z przyjemnością na Twój test.
Serwis ogólnopolski door to door .gwarancja 2 lata.
To podobnie jak ktoś nie ma pojęcia o kalibracji to jej nie robi, albo się nie zna na tv to ich nie sprzedaje
Dobrze rozumiem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobrze.
Ja się nie znam na kalibracji i jej nigdy nie robię i nie zrobię.
Od tego jest firma specjalistyczna .

Widać , ze nie korzystałeś, bo do pilota nie trzeba krzyczeć !
 

pawelc

New member
witam i chciałbym podłączyć się pod temat...aktualnie szukam 55" do sypialni na ścianę...oglądanie tylko i wyłącznie wieczorem, nocy tylko CP, netflix, filmy z neta, 0 konsoli, oglądania zdjęć itp. Budżet max 4500zl. Aktualnie w salonie Sony 65xd7505 i jestem zadowolony...może następny sony?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobre model 55" i to do sypialni:
- Philips 55PUS7502 za 4099 zł
- Samsung 55MU 7002 za 3999 zł
- TCL Qled 55X2 za 4499 zł
- Sony 55X8505 za 4150 zł
 

pawelc

New member
Który z podanych modeli byłby najcieńszy? chodzi o to, że będzie wisieć na ścianie i będzie widoczny z boku w momencie wchodzenia do sypialni...
 

lucas112

New member
A z tych 4:

- Philips 55PUS7502 za 4099 zł
- Samsung 55MU 7002 za 3999 zł
- TCL Qled 55X2 za 4499 zł
- Sony 55X8505 za 4150 zł

który jest najlepszy do oglądania na kablówce UPC przede wszystkim sportu.
Obecnie mam sony KDL-42W829 (matryca VA i 100Hz) i jestem bardzo zadowolony ale chcę się przesiąść na coś większego np 55 cali (zbliżają się MŚ w piłce nożnej).
Dobrze by było żeby obramowanie matrycy było matowe bo pokój jest po stronie południowej (słoneczny) a wszyscy oglądający to okularnicy :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL Qled jest w promocji olimpijskiej i kosztuje 3999 zł
Dla Twoich potrzeb tak bym wybrał.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV.
 

Grundol2

New member
Witam mam zamiar kupić tv Samsung 55mu7002 lub Sony 55xe8599 i pan z mediaexpertu absolutnie odradził mi samsunga bo niby są przypadki zbierania się kurzu na matrycy i bez wahania mam brać sony , i jeszcze jedna sprawa czy modele sony xe z seri 8 bo w różnych sklepach są inne nazwy w nr czy one się różnią prócz kolorów ramki
 
Ostatnia edycja:

rafaaaal

Member
Witam mam zamiar kupić tv Samsung 55mu7002 lub Sony 55xe8599 i pan z mediaexpertu absolutnie odradził mi samsunga bo niby są przypadki zbierania się kurzu na matrycy i bez wahania mam brać sony , i jeszcze jedna sprawa czy modele sony xe z seri 8 bo w różnych sklepach są inne nazwy w nr czy one się różnią prócz kolorów ramki

Witaj, Pan w markecie miał rację zdarzają się przypadki zbierania kurzu oraz problemy z podświetlaniem matrycy, ale oczywiście nie we wszystkich modelach, trzeba mieć pecha. W Sonym kolor ramki i różnica w Hz. Niektóre modela mają 800Hz inne 1000Hz. Tu porównasz :

https://www.displayspecifications.com/en/brand/47e6f

Przepraszam gdzie są zgłoszenie dotyczące kurzy w 55MU7002
Mam ten telewizor, śledzę wątki i jakoś nie widzę skarg ludzi. Coś przegapiłem?
 

strazakp

Banned
Witam mam zamiar kupić tv Samsung 55mu7002 lub Sony 55xe8599 i pan z mediaexpertu absolutnie odradził mi samsunga bo niby są przypadki zbierania się kurzu na matrycy i bez wahania mam brać sony , i jeszcze jedna sprawa czy modele sony xe z seri 8 bo w różnych sklepach są inne nazwy w nr czy one się różnią prócz kolorów ramki
Czy ten pan w sklepie miał na sobie koszule z logo Sony? :)
 
Do góry