55" do salonu - budżet ok 3000 zł

sunder86

New member
Na 7502 masz teraz promocje na necie za 3500. Swoja droga wzialem dzis kilka materialow na pendrive. Kilka sampli filmow z szybsza akcja, mecz w 4k i powiem ze test mnie milo zaskoczyl dla tego TV.

Nie widzialem zeby cos smuzylo, zeby pilka sie rozmazywala. Piekny obraz w filmach, skalowanie FHD do 4K tez super. Wiec mam wrazenie ze 80% przypadkow to poprostu slaby sygnal dpstarczany przez kablowki.

Porownalem go na tych samych samplach z Samsung 7002 - obraz mniej ostry. Na scenie gdzie dwoch gosci bieglo po dachu budynku widac bylo jak nie lapal ostrosci.

Panasonic 700 - poprawny, ale tylko poprawny.

Jedyne co na minus tego Philipsa to mial problemy z odczytem Pendrive, nie lapal go za kazdym razem, jakby go nie rozpoznawal, dziwne bo pendrive to nie zaden no name.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są dostępne.
Philips 55PUS7502 za 3899 zł
Philips 55PUS7303 za 2899 zł

Na czym CI najbardziej zależy ?
 

lukaszlbn

New member
TV ma być głównie do oglądania sportu, filmów z Netflix i czasami gry na PlayStation. Oglądanie głównie wieczorami, dlatego zależy mi na dobrej czerni. Czytałem, że w 7303 jest już ona na przyzwoitym poziomie.
Do tego nie akceptuję braku płynności podczas oglądania meczy, tzn. w moim obecnym wysłużonym TV za zawodnikami czasami 'ciągnie się' ich kontur co mnie strasznie denerwuje.
Ze względu na cenę, bliżej mi do 7303, ale sam nie wiem w czym 7502 jest lepszy, bo może jednak warto dopłacić...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I Philips 55PUS7303 będzie bardzo dobry do tych potrzeb.
PUS7502 ma matrycę 100Hz.
Masz też TCLa 55C7006 za 2750 zł z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, z kalibracją, dostawą i wtyczkami gratis.
PRzy TCL masz jeszcze pilota do obsługi głosowej gratis i uchwyt gratis.
 
Do góry