55" do 4tyś.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co tam z obecnych the best do 4tyś 55"?
Głównie kablówka, Netflix. Typowe użytkowanie.
4k/FHD bez różnicy.

Kiki?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, masz dobre modele:
- Philips 55PUS7101 za 3999 zł
- Sony 55W809 za 3999 zł
Kalibrację profesjonalną masz gratis.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli rozumiem, że Sony jest generalnie lepszy, skoro jest zestawiany z Filem UHD? Bo jeżeli jest podobnie, to lepiej przecież brać 4k.
Z Samsunga nic nie ma godnego do tego zestawienia?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do czasu jak nie padnie, czyli ze 2 - 3 lata ; )
Czyli podsumuwując, Philips czy może coś jeszcze z Samsunga, bo ten też jest 4K w budżecie?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Model 55KU6450s
Nie siedzę w tym budżecie, jeżeli jest cokolwiek lepszego od tego Philipsa, to również jestem zainteresowany. Nie mam nic do Philipsa, ale wolę się upewnić czy coś z konkurencji czasami nie jest bardziej warte uwagi.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Testowałeś ww. modele w sklepach?? Jeśli nie, to koniecznie sprawdź czy poziom czerni w nich jest dla Ciebie wystarczający.
 

tkg

New member
Tak, tylko jak sprawdzić poziom czerni w warunkach sklepowych, bo jedyne co przy świetle to można sprawdzić rownomierność podświetlenia na jasnych planszach
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung z nowej serii masz 49KS7000 za 4699 zł
Za 55KS7000 musisz zapłacić 5699 zł
LG55UH7707 masz 4899 zł
Do każdego masz kalibracje gratis.
W klasie 5 tyś - Sony 55XD8505 za 5099 zł z kalibracją.
 

tkg

New member
Kiki - ponawiam pytanie, jak byś miał sobie wybrać tv Philipsa to jaki byś wziął 55" 7101 (7181) czy 6561?
 

Allesiaen

New member
Również poszukuję telewizora 55" w podobnej cenie, czyli do 4 tysięcy... Ten Philips wymieniony na początku tematu, zapowiada się zacnie... Jaką ma natywną częstotliwość odświeżania obrazu ? zależy mi na 100Hz. Jeden duży minus moim zdaniem to UHD, ponieważ wolałbym jednak FHD. Jakieś inne modele ?
 

simson86

New member
Witam
Miałem ten sam dylemat jak wy którego Philips wybrać i mój wybór padł na 7101 mam już go tydzień kupiłem go w SA...... Za 3680 i jak narazie jestem zadowolony niemam z nim żadnych problemów. Jeśli chodzi o czerń to dla mnie wystarcza porównując do mojego 3 letniego LG to niema porównania oczywiście na plus dla Philips. Ambilight robię ogromną różnice w oglądaniu tv fajna sprawa. Jadąc do sklepu po tv jechałem z decyzją że jadę po 6561 ale jednak kupiłem 7101 lepszy wygląd no i 6561 miał straszne paski np na zielonym tle. Z czasem zobaczę czy to był dobry wybór.
 
Do góry