55 cali w budżecie 2000 złotych

skarżysko

New member
Witam. Szukam telewizora 55 cali w budżecie do góra 2000 złotych. Będzie to telewizor do drugiego pokoju. Będą tam wyświetlane bajki, filmy, mecze i Netflix. Zależy mi o dobrym odświeżaniu (jeśli w tym budżecie to w ogóle możliwe). I musi być na nóżce obrotowej, bo będzie stał na wąskiej komodzie. Co byście polecili w takim budżecie.
 

FanKosmosu

New member
Tanie Samsungi typu RU71xx, ale jeśli możesz to poczekaj na jakąś promocję RU74xx, bo ten ma szeroką paletę barw. Teraz RU74xx w 55" kosztuje ok. 2700 zł, ale za 2-3 miesiące kupisz go spokojnie za 2000 zł.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
zapytaj kikiego o tcl-a ale w tej cenie szału nie będzie..musiałbyś dołożyć do samsunga ru74 z 500zł a za dwa tysiące 55 cali to najwyżej coś z TCL-a
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL zagra lepiej, ma zdecydowanie lepsze możliwości, Kodi 18, MxPlayer, DTS,
Obsługę głosem.
A ile masz max kasy ?
Jak podasz maila na PW to wyślę Ci cały program pilotażowy.
Sam wybierasz cenę.
 

skarżysko

New member
2000 góra 2200 PLN. Pisałem już maila i dostałem listę. Myślę nad tym TCL 55DP660 bo LG K6500 nie ma obracanej nogi, tylko rozstaw na sztywno. Wiem że w takim budżecie nie ma co szukać nie wiadomo czego, także chyba to TLC, albo dołożę do modelu 680.
 

FanKosmosu

New member
2000 góra 2200 PLN. Pisałem już maila i dostałem listę. Myślę nad tym TCL 55DP660 bo LG K6500 nie ma obracanej nogi, tylko rozstaw na sztywno. Wiem że w takim budżecie nie ma co szukać nie wiadomo czego, także chyba to TLC, albo dołożę do modelu 680.


Nie kupuj TCL z zeszłego roku (seria DP), bo nie ma Dolby Vision i ma stary chipset pod Android TV. Za 2000 zł spokojnie dostaniesz model z tego roku z serii EP z Dolby Vision i Android TV 9.0 (EP66 lub EP68 ).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest program pilotażowy na nowe modele.
Napisz na PW podaj proszę maila to wyślę Ci program pilotażowy, sam wybierasz cenę.
 

skarżysko

New member
A z takich 4 modeli który będzie lepszy. Te dwa ostatnie są na wąskim rozstawie i zmieściły by sie na komodzie:
lg-55uk6400
lg-55uk6750
philips-55pus6523-12
samsung-ue55nu7093
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie TCL 55EP680 w klasie cenowej będzie najlepszym rozwiązaniem. W programie pilotażowym dla niebieskich członków forum to świetna cena.
I lepszym zdecydowanie rozwiązaniem od powyższych.
Napisz na PW to CI wyślę program , sam wybierzesz cenę ostateczną.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
W samungu mam tryb eco z 4 ustawieniami i dodatków czujnik światła ktory dostosowuje jasnosc ekranu do swiatla otoczenia, czyli w nocy tv nie daje po oczach.
 
Do góry