55 cali- Philips 7334 vs TCL ec780- który ładniej świeci?

P1otr

New member
Jak w temacie. Philipsa widziałem i jest moim zdaniem bardzo ok. TCL kusi, bo matryca wide gamut a u Philipsa jej nie ma. TCL nie miałem okazji widzieć w akcji. Pytanie do znawców- czy wide gamut w TCL widać i czy ten telewizor oferuje zauważalnie lepszą jakość obrazu od Philipsa?
Wszystkie inne cechy obu modeli mnie satysfakcjonują, więc pozostaje jedynie kwestia jakości obrazu, która byłaby decydująca.
 

janunio

New member
Bez reklam
Słynnej szerokiej palety jeszcze nikt nie zobaczył. Poważnie. Straszenie paletą barw pochodzi z lat 90-tych kiedy w pierwszych LCD biurowych widać było przejścia odcieni kolorów. To było 30 lat temu.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wide color gamut jest potrzebny z treściach 4K HDR ale wielu producentów ma świetny obraz bez szerokiego gamutu kolorów ale czy bez dużej jasności czy wide color gamut ma sens?chciałbym zobaczyć test telewizora bez WCG i z WCG może ktoś porównywał?bo to ciekawa kwestia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są bardzo dobre.
Masz je w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to CI wyślę cały program. Większe możliwości ma TCL, Lepszy dźwięk, większą pamięć.
 
Do góry