55 cali do 2500

Bwabuser

New member
Witam szukam telewizora 55 cali do 2500zl


Pokój ma 18m2,

telewizor będzie wisiał,

światło będzie na niego padać z boku,
głównie będzie oglądany wieczorami,
Zależy mi jak najlepszej jakości obrazu
Mój poprzedni telewizor to Panasonic 47as650 bylem z niego zadowolony znalazłem go dzięki temu forum więc i tym razem zwracam się o pomoc tutaj.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz bardzo dobre modele w klasie :
- Philips 55PUS7303 za 2399 zł
- TCL 55DP660 za 1950 zł
- Toshiba 55U78 za 1999 zł
- Hitachi 55HZT66 za 2499 zł
- LG 55 UK 6500 za 1950 zł
- TCL 55C7026 za 2399 zł
Jak będziesz niebieski - wszystkie masz z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest z matrycą 100 Hz i jest jeszcze w sprzedaży.

=============

DO potrzeb najlepiej :
- Philips 55PUS7303 za 2399 zł
- TCL 55C7026 za 2399 zł
 

Bwabuser

New member
W sklepie doradca klienta niby Philipsa mi odradzil bo "niby pod wpływem ciepła z lampek ambilight" rozszczelniać się obudowa i dostaje się tam kurz i psuje matrycę 😂😂
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
doradcy wiadomo jak z nimi jest...do sklepu najlepiej iść z gotową wiedzą jaki telewizor kupić i nie słuchać głupot bo chyba ludzi za idiotów mają
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
W sklepie doradca klienta niby Philipsa mi odradzil bo "niby pod wpływem ciepła z lampek ambilight" rozszczelniać się obudowa i dostaje się tam kurz i psuje matrycę ����

Co za bzdury !!! listwy led ambi są zamontowane do tylnej obudowy i nic nie mają wspólnego z tym , Co to za sprzedawca jak taki tekst sypie !!!! Totalny idiota , nie sprzedawca!!!!
 
Ostatnia edycja:

Bwabuser

New member
Byłem zobaczyć na żywo Philipsa i TLC ( TLC ciężko było zobaczyć gdzieś na wystawie jedynie w mediaexpert udało mi się go zobaczyć). TLC na mnie zrobił wrażenie jeśli chodzi o wykonanie, natomiast wkurzało mnie jak chciałem coś przestawić w ustawieniach wszystkie działania były strasznie opóźnione.
W Philipsie podoba mi się ambilight bo optycznie powiększa ekran.
Sprzedawca w Mediaexpert zachwalał TLC jeśli chodzi o obraz, mnie troche zastanawiało skoro ma taki fajny obraz to co oni tam przestawiają w tycn telewizorach, że tamtejszy LG o 500 zł tańszy w bezpośrednim porównaniu bił na głowę TLC jakością obrazu :(
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Było o tym pisane że TCL potrzebuje kalibracji by miał super obraz i pamiętaj też że LG z reguły to IPS w dzień faktycznie robi wrażenie ale wieczorem czerń już leży
 
Do góry