55" budżet: +/-4000, piłka nożna, filmy, PC

5and

New member
Mam jeszcze pytanie o cenę KD-55XE9005. Zawsze to matryca 100Hz, a może uda się lekko nagiąc budżet. W tym modelu nie powinno byc problemu z plynnoscia w sporcie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet TCLa :
- Kalibracja gratis
- Pilot głosowy
- Dostawa gratis
- Cena specjalna dla niebieskich.
 

5and

New member

Z tego co czytam to opinie sa podzielone. Na rtings.com ten model ma bardzo dobre opinie. W zaletach wymieniono m.in. bardzo dobrą plynnosc ruchu. W poprzednim tv mam 100Hz i boje sie ze jak zejde polke nizej to zauwaze roznice. Ogolnie jest to dla mnie niezrozumiale ze producenci wprowadzaja do modeli ze sredniej/wyzszej polki gorsze matryce niz kilka lat temu.
 
Ostatnia edycja:

destructor

New member
Bez reklam
To czy matryca będzie miała milion Hz czy 50Hz nie oznacza, że obraz będzie bardziej płynny bo do TV wchodzi tylko 50Hz, więc się nie rozmnoży. Najlepiej weź jakiś materiał na pendrive i przejdź się do sklepu i radzę ci tak zrobić, bo różne wrażenia mogą być.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Sony są dostępne od ręki . Cena nowa to 55Xe9005 za 5099 zł z kalibracją.
Ale oferta co podałem Ci na PW wg mnie jest lepsza.
 

5and

New member
Sony juz u mnie. Pierwsze wrazenie ekstra. Kolory i obraz w probkach 4k po prostu piekne.

Pytanie za 100 punktow. Jak wlaczyc napisy w filmie odtwarzanym z dysku hdd? Plik video mkv. Plik napisow srt.
 

pythondancer

New member
Pakiet TCLa :
- Kalibracja gratis
- Pilot głosowy
- Dostawa gratis
- Cena specjalna dla niebieskich.

Czy TV TCL kupię też u Ciebie?
Pytam, ponieważ móaj 10 letnia Sony Bravia, odmówił współpracy i jestem zmuszony nabyć coś nowego. Po lekturze forum poważnie zastanawiam się nad TCL U65C7006 Czy ten model byłby najlepszym wyborem w tej cenie?
Dysponuję budżetem raczej nie przekraczającym 5000/5500 PLN
TV miałby służyć w 65% do oglądania filmów (Showmax, Netflix, YT) a pozostałe 35% to granie na PS4 Pro. Zero transmisji sportowych.
Nie ukrywam, że zachęca także ten "Pakiet TCL"
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena dla niebieskich 65c70 za 4999 zł
Kalibracja gratis
Pilot głosowy gratis
Uchwyt gratis
Dostawa gratis.
Do tych potrzeb będzie extra.
Napisz proszę na PW.
 

pythondancer

New member
Dziękuję koledze kiki za fachowe i konkretne podejście. TV zamówiony i czekam z prawdziwą niecierpliwością na ten wytwór małych rączek. Mam nadzieję, że będę z niego tak zadowolony, jak z chińskiego smartfona który mimo przystępnej ceny działa jak niejeden flagowiec.
 

strazakp

Banned
Dziękuję koledze kiki za fachowe i konkretne podejście. TV zamówiony i czekam z prawdziwą niecierpliwością na ten wytwór małych rączek. Mam nadzieję, że będę z niego tak zadowolony, jak z chińskiego smartfona który mimo przystępnej ceny działa jak niejeden flagowiec.
A jednak TCL....?
Życzę pełnego zadowolenia z użytkowania.
 

janusz

New member
Bez reklam
Pamiętaj, że ten TV ma androida. Jeżeli nie masz dużego doświadczenia z tym smartem to nie przejmuj się jak natrafisz na jakieś problemy. Od tego jest forum i jest tu sporo osób które podpowiedzą. Mi przynajmniej podpowiedzieli, przy okazji dziękuję im, drobne rzeczy a naprawdę się przydają i TV zyska to czego nie mogą mieć inne.
 
Do góry