55-65 cali - najlepsza opcja?

supercell

New member
Cześć!

Zaraz święta więc w sklepach świetne promocje.
Rozglądam się za jakimś ciekawym TV od Sonego, Samsunga, Lg bądź Philipsa.
Co byście doradzili w pułapie cenowym do 7.8 tys. zł?

Myślę o takim Samsungu 65 cali ue65ks7000s.
Za 6800 zł 65 cali brzmi dobrze, ale czy warto? może jest lepsza opcja ?
Warto np. dopłacić do kd-65xd8505 (cena 7649 zł) ??

Najważniejsze cechy to:
-4K
-niepotrzebne 3D
-płaski ekran

Kupiłem w tym roku 55JU7000 od samsunga i tak jak media działają naprawdę świetnie, to niestety podświetlenie matrycy pod małym kontem oglądania jest już mocno widoczne przy górnej krawędzi i zostawia niesmak przy TV za takie pieniądze.

Będę wdzięczny za każdą poradę i wskazanie najlepszej opcji!

Pozdrawiam i wesołych świąt :)
 
Ostatnia edycja:

odoja

New member
Cześć!

Zaraz święta więc w sklepach świetne promocje.
Rozglądam się za jakimś ciekawym TV od Sonego, Samsunga, Lg bądź Philipsa.
Co byście doradzili w pułapie cenowym do 7.8 tys. zł?

Myślę o takim Samsungu 65 cali ue65ks7000s.
Za 6800 zł 65 cali brzmi dobrze, ale czy warto? może jest lepsza opcja ?
Warto np. dopłacić do kd-65xd8505 (cena 7649 zł) ??

Najważniejsze cechy to:
-4K
-niepotrzebne 3D
-płaski ekran

Kupiłem w tym roku 55JU7000 od samsunga i tak jak media działają naprawdę świetnie, to niestety podświetlenie matrycy pod małym kontem oglądania jest już mocno widoczne przy górnej krawędzi i zostawia niesmak przy TV za takie pieniądze.

Będę wdzięczny za każdą poradę i wskazanie najlepszej opcji!

Pozdrawiam i wesołych świąt :)


Jeżeli wadzi Ci podświetlenie w Twoim to w Sony xd8505 też będzie. Z sony lepiej będziesz miał z xd9305. Lokalne wygaszanie robi swoje i nie razi tak bardzo,albo wcale :). Skąd wiem, bo moi rodzice mają xd8505, a ja xd9305. I widzę różnicę. Co do samsungów, nie wie, niechaj się własciciele wypowiedzą ;)
 

fausto1

New member
Bez reklam
Skad takie przyjemne ceny? :) Sam mysle nad tymi modelami. 3k doplacac do.9305 dla mnie nie warte zachodu

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

adisb

New member
A nie myślałeś o Panasonic TX-65DX750E?
Chodź sam się zastanawiam czy kosztem wielkości kupić wyższy model Panasonic TX-58DX800E.
Aktualnie mam plazme Panasonica która czernią i kątami zjada wszystkie niższe modele jak i pewnie w/w wymienione przy sygnale FullHD. Jedyny minus to matryca 42c a to już mało na dzisiaj.

Wczoraj oglądałem w Sony Center dwa modele Sony 55xd8505 chodź lepsze wrażenie robiła matryca 65c.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie czy z ta promocja w saturnie mozemy wziąść tego 65ks7000 i np ps4 pro i wtedy mamy tv 1200 zl rabatu na drugi produkt, dobrze rozumiem?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry