55 4k 3500 zł Ambilight

piotr099

Member
Witam poszukuje tv 4k z Hdr ok 3500 zł może być zeszłoroczny tzn model zeszloroczny ale matryca 100 Hz lub więcej. To co musi mieć to ambilight, fajnie by było żeby miał Android. Ktoś wspomoże? tzn chciałbym zamienić bo mam philips pus 7101 49 cali na coś większego, spodobal mi się ambilight więc teraz też musi być. TV chce odkupić np z olx lub lombardu więc cena może przekraczać 3500 zł wartości sklepowej. Chciałbym zasięgnąć informacji czego szukać:) dzięki z góry
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz extra 55PUS6561 za 3299 zł z kalibracją i z dostawą
Napisz na PW - dostaniesz info.
 

piotr099

Member
A philips ma tylko ambilight? Czy jakaś inna firma posiada jakiś tam systemy podobny? Wiem kiedyś że Sony to miało teraz nie wiem jak to z tym wygląda
 

strazakp

Banned
Amblilight ma tylko Philips. Jak ty chcesz przejść z modelu pus71xx na 6561 to powodzenia rzycze ;-)
Daj sobie spokój z tymi światełkami i kup jakiś porządniejszy sprzęt.
 

piotr099

Member
Nie no na 6521 się nie przesiąde, albo poszukam takiego samego modelu tylko że 55 albo model z olx lub lombardu 7502. Myślałem że może Sony coś ma z Ambilight. Faktycznie te Philipsy czasem zamulą i smuży nieraz przy szybkich scenach ale coś za coś. Ogólnie jestem zadowolony z modelu 7101 a na te minusy przymykam oko.
 

agricola

New member
Dużo nieścisłości: nie ma 6521 55 calowego, jak już to bierz 7502 używkę, tylko chyba nie muszę przekonywać, że powinieneś się mocno upewnić odnośnie niezawodności. :) Co dalej - Philipsy nie zamulają, może czasami Android się przytnie w animacji, to jednak różnica. 7502, 6551, 6521 - wszystkie 100 Hz matryce - w tej chwili nie produkuje się szybszych więc obaw co do smużenia mieć nie powinieneś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
NIc nie zamula - modele nowe są z zapasem pamięci. Jak ktoś pisze, że zamula to znaczy że nie widział na własne oczy.
Ambilight super sprawa. Mam i polecam !
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
 
Do góry