55" 100 Hz mam ok 3500 zł

brodacz

Active member
Bez reklam
Cokolwiek, byle nie Samsung. Gorsze od nich są już wyłącznie produkty marketowe. Mam na myśli oczywiście tę grupę cenową, bo powyżej już tak fatalnie nie jest.
 

Leonidas123

New member
Preferujesz matrycę VA czyli lepszą czerń i gorsze kąty czy matrycę IPS czyli lepsze kąty, gorszą czerń?

Byłem w kilku sklepach i fajnie wyglądał sony xf 9005 on hyba jest na Va, i praktycznie wszyscy sprzedawcy go polecili tylko jest ciut przydrogi
Tak naprawdę to dla m nie bez różnicy czy to Va czy IPS

Panasonic jest ładny wizualnie i mam starszy mniejszy model w pokoju syna i z tąd ten wybór lecz nie ma bluetoocha a to by mi się przydało do słuchawek.


Co ma takiego ten samsung że jest taki kozacki za te pieniądze? Bo powiem szczerze że się nie znam a nie zrobił na mnie wrażenia.
 

osa3

New member
Hej. Widziałeś go na żywo jak gra?
Ja nie mam się do czego przyczepić, żadnych cloudingów, bandigów, pionowych pasów, itp. Dodatkowo czerń jak na LCD jest fenomenalna.
jedynie co to jak piszą koledzy jak się wygrzewał to obudowa stzrelała, ale po tygodniu już cisza.
 

Leonidas123

New member
W sieciowce M M jest SAMSUNG UE55NU8042T za 3499 mam 10% rabatu na sodexo wychodzi 3150 czy to jest najlepsza oferta na tą chwilę czy można znaleźć lepszy telewizor za takie pieniądze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz sprawdzić na matrycy VA:
- Philips 55PUS7303 za 2750
- TCL 55C70 za 2499 zł
- Thomson 55UC64 za 2499 zł
- TCL 55DC760 za 2999 zł
- Toshiba 55U78 za 2499 zł
- LG 55sk8000 za 3099 zł
 

Leonidas123

New member
Na polu walki zostały dwa telewizory :cool:
SAMSUNG UE55NU8042T
Sony Bravia 55XF8505
Jeden na matrycy IPS drugi na Va
Co do jakości obrazu to tutaj jestem sobie sam w stanie poradzić i wybrać to co mi bardziej pasuje.
Teraz od strony techniczno-ekonomicznej który z tych telewizorów jest warty włożenia w niego ciężko zarobionych pieniążków :)
 

irzi

Member
W sieciowce M M jest SAMSUNG UE55NU8042T za 3499 mam 10% rabatu na sodexo wychodzi 3150 czy to jest najlepsza oferta na tą chwilę czy można znaleźć lepszy telewizor za takie pieniądze?
No właśnie jak to jest z tymi kupinami Sodexo ? Też mam kilka i myślałem nad kupna TV z ich wykorzystaniem.

Juz nawet nie tak dawno miałem kupować NU8042 ale nie wiedziałem czy jak telewizor jest na promocji czy zadziała bon Sodexo ( w sensie czy promocje się łączą ). Napisałem do MM ale nie odpowiedzieli wprost tylko odeslałi do Sodexo. Do nich już nie pisałem ...
 

witek_p

New member
Czy ktoś się orientuje czym różnią się:
KD-55XF8505
od
KD-55XF8596
oba mają czarną ramkę, mi to wygląda jakby ktoś błędnie identyfikował model patrząc na 43" - na stronie nie ma go na liście modeli XF85 (niestety linka nie mogę dodać)

Biorę jeszcze jego pod uwagę zamiast 55PUS8303
 

Leonidas123

New member
Z zakupem nowego telewizora miałem się wstrzymać do nowego roku ale dziś nie wytrzymałem i pojechałem po Samsunga nu80 którego tu niektórzy polecili i przeczytałem o nim wiele dobrego :cool:W sklepie stał obok Sony xf85 i niestety moim skromnym zdaniem się do niego nie umywa :lol: Małżonka której w tej kwesti wszystko jedno bez wahania wskazała na Sony :blagam:
Jakość wykonania zdecydowanie dla Sony, Samsung jest chyba klejony nie skręcany stąd te trzaski o których piszą użytkownicy.
Jakość obrazu na sklepowej pułce w samsungu wyglądała strasznie nienaturalnie,pewnie to kwestia ustawień.
Jednak do domu wróciliśmy z Sony 55xf8505,była jeszcze wersja ze srebrna ramka ale nie przypaśiła.
Czy to dobry zakup to wyjdzie w praniu, na razie po podłączeniu jak na telewizor za nie całe 3500 zł robi robotę i ma efekt Wow.
Rabat sodexo obowiązuje w sklepie stacjonarnym na wszystkie nawet przecenione telewizory ale nie łączy się z innymi promocjami.
 

witek_p

New member
A ja pojechałem i z dwóch wstępnie wybranych chyba zrezygnuję (KD-55XF8505/ KD-55XF8596) i kieruję się w stronę KD-55XF9005 lub KD-60XF8305, oba VA/ 120Hz/ Direct LED.
 
Ostatnia edycja:
Do góry