50pv8

qwert

New member
Podłączyłem po dłuższej przerwie kompa do TV.
Ustawiłem jako pojedynczy ekran i pokazał się niewyrażny obraz.
Zmieniłem rozdzielczość na kompie chyba na(1360x 768 ) i już było ok.
Obraz wychodził poza matrycę i znów w kompie dałem opcję ustawienia ekranu i suwakami dało się idealnie wyrgulować wielokość pulpitu.

Na idealnie dopasowanym ekranie włączyłem na KM playerze film
planet earth 720p i obraz był extra . Trzeba w zakładce playera wybrać
"utrzymuj 1.78:1 16:9 hdtv" i obraz również sam dopasowuje się do matrycy tv.
Full hd niestety ....z moją kartą, to był tylko pokaz zdjęć ale bardzo ładnych za to :grin:
Niestety znowu poznikały moje marne kanały sd :confused:
Może ktoś ma na to jakiś sposób ?????
 
Ostatnia edycja:

maks_08

New member
Ja ma Panasonica 42PY8P i przy podłączaniu też miałem podobne problemy a rozwiązałem je tak że w panelu sterowania ATI (mam Radeona) ustawiłem 2 ekrany i klonowanie, później rozdzielczość 1920x1080 (FH) i w menu telewizora ustawienia--->powierzchnia obrazu--->wyłączone i od tego czasu wszystko śmiga niezależnie czy oglądam TV czy kompa
 
Ostatnia edycja:

qwert

New member
maks_08 napisał:
ustawiłem 2 ekrany i klonowanie, później rozdzielczość 1920x1080 (FH) i w menu telewizora ustawienia--->powierzchnia obrazu--->wyłączone i od tego czasu wszystko śmiga niezależnie czy oglądam TV czy kompa

Już nie masz problemów ze znikającymi programami ustawionymi w telewizorze ???
 

maks_08

New member
Nie - w sumie to tyko raz mi się to zdarzyło i prawie szlak mnie trafił więc zainstalowałem nowe sterownik ATI i zacząłem walkę z ustawieniami :p Zrobiłem jak wyżej i wszystko ok:)

Tu masz screena z moimi ustawieniami - gdybyś jeszcze potrzebował z innych zakładek daj znać

Nie mogę dać linka tutaj - za mało postów - wysłałem na PV
 

speed700

New member
Od dłuższego czasu poszukuję plazmy jak w tytule. Może ktoś wskazać sklep w którym go kupię za oczywiście rozsądną cenę. Ewentualnie jaka jest przyczyna jego braku na rynku.
 

speed700

New member
Wczoraj kupiłem, na razie jestem pod wrażeniem...
Testujemy się wzajemnie...:-D
Zapomniałem..... z wrażenia oczywiście,
- czy ktoś pomoże doradzić jak poustawiać nastawienia żeby moje cacko się jak najlepiej dotarło ?
- czy nie przeszkadza jeśli z N-boxa podam najwyższą rozdzielczość tj.1080i ? (o ile to jest rozdzielczość :niewiem: ?)
 
Ostatnia edycja:

Bartos81

Member
Bez reklam
speed700

1. pisze o tym w temacie o docieraniu plazm,lub ogólnie zjedź z kontrastem jaskrawościa i kolorem tak do połowy (ja miałem poniżej) i tak przez 200-300godz - 200 wystarczy

2. nie przeszkadza, ale masz hd ready więc lepiej bedzie jak ustawisz 720p
 

adamos79

New member
Witam wszystkich, a możesz się pochwalić gdzie go kupiłeś, z tego co się orientowałem, raczej w hurtowniach go nie ma Pozdrawiam
 

speed700

New member
Adamos i Mrówea, kupiłem w sklepie w Rzeszowie, jechałem osobiście po odbiór ( tak chciałem ) aż z Podbeskidzia ok. 300km ale opłaciło się. Miła fachowa obsługa, kontakt telefoniczny itp., po prostu teraz rzadko się takich ludzi spotyka. Polecam tego sprzedawcę. Pytania o adres, telefon proszę na pw. Nie chcę na forum robić kryptoreklamy.

Notabene to ten sam sprzedawca od którego kupił Cuore Rosso. Polecam bardzo.
 
Ostatnia edycja:

shaggy

New member
dostępność 50pv8

Witam brać hdtvforum :),
Bardzo mi pomogliście w poszukiwaniu telewizora i w końcu zdecydowałem się na model jak w temacie wątku.
Zrobiłem również mały wywiad w poszukiwaniu tego modelu po różnych sklepach/dostawcach w całej Polsce. Niestety jak koledzy wcześniej mówcie nigdzie go nie ma :-(. Poza tym większość sprzedawców deklaruje, iż już go nie będzie. Nie wiem skąd mają takie informacje, w każdym razie przed chwilą skończyłem rozmowę na infolini PANASONIC POLSKA i ku mojej uciesze miły Pan podał, że ten model nie jest jeszcze wycofany (ma go u siebie jako oficjany produkt do zdobycia) więc należy go oczekiwać. Powinny się pojawić u dystrybutorów i w sklepach.

W takim razie chciałbym zaproponować wspólną pomoc koleżeńską. Jeśli ktoś z Was szanowni forumowicze ustrzeli źródło 50PV8'ek proponuję je podać (oczywiście po uprzednim zamówieniu dla siebie ;-P).

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
 
Do góry