50pv350 + GRY PC

PitKlosPL

New member
Witam,

To mój pierwszy post na forum (czytam od jakiegoś czasu) więc wypada się przywitać :)
Wstępny wybór jak w temacie został już chyba podjęty, ale wolę się upewnić.

Krótka charakterystyka:
Gry PC - 70%, Filmy HD z podłączonego PC - 25%, TV - 5%
Odległość 3-5m (do grania bliżej siądę)
Głównie wieczorami, mam rolety.
Głownie zależy mi na dobrym stosunku ceny/wielkości/jakości i dlatego LG 50pv350 :)
Budżet - tanio i dobrze ;) do 2300zł byłoby super.

Z TV nie problemu, tylko F1 i tenis oglądam okazjonalnie. Raczej kupię tylko antene DVB-T. Może kiedyś jakiś tani pakiet N czy coś podobnego.

Filmy HD z PC lub TV. Nie będzie problemów jak sądzę.

Gry PC. Sporo przeczytałem tematów na temat plazm + PS3 lub xbox360, a bardzo mało jest konkretów o graniu na PC + LG 50PV350 lub innej plazmie. Bardzo bym prosił osoby, które mają taki zestaw lub podobny o podzielenie się wrażeniami i kruczkami na temat odświeżania, płynności, na co zwrócić uwagę itd. Będę grał oczywiście w 1920x1080 (Civilization 5, Mass Effect 3, Bioshock, Wiedźmin 2, Shogun 2, Crisis 2). PC da radę powyżej 30kl./s w każdej grze. Jeśli będzie trzeba to zrobię upgrade żeby było więcej :)
Jeśli radzicie coś innego: inna Plazma/LCD/LED to proszę o uwagi i jeśli można uzasadnienie. Dzięki za pomoc :)

Pozdrawiam,
Paweł
 

karoly

New member
Ja gram na plazmie lg pt 353 i spoko, używam tez do netu i ogladania filmów i jestem zadowolony, gry wyglądają o niebo lepiej niz ne ekranie laptopa. mimo ze moj tv ma rozdziałek 1024x768 to i tak ustawilem sobie ze laptop wysyła sygnał w 1366x768 wiec tak naprawde tv i tak wyswietla w 1024x768 ale wszystko sam sobie ładnie skaluje. nie powinieneś być rozczarowany. Nie wiem jak ale gry wygladają jak by były naprawde w wyzaszaj rozdzielczosci, nie ma zadnych krawedzi i wszystko naprawdę ok a biorąc pod uwagę ze twoj jest full hd wszystko bedzie wyglądało o niebo lepiej
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Ja gram od czasu do czasu na swoim PV350 w gry, ostatnio był to Mass effect 3 i Alan Wake.

Powiem tyle: miód malina
 

PitKlosPL

New member
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :) TV zamawiam ;) Jak będę miał jakieś ciekawe uwagi z grania na plaźmie to napiszę :) Jeszcze raz dzięki.
 
Do góry