50pus8804 - jakość dźwięku

grzegorzkx4

New member
Witam, co sądzicie o dźwięku w tym TV ? Czy tylko ja musiałem podbić tony wysokie abym mógł w ogóle słuchać na tych głośnikach ? Jak się tego nie zrobi to wszególności mowa jest bardzo przytłumiona... Może, że dostałem TV z uszkodzonymi głośnikami ;d
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakość dżwięku w klasie cenowej jest lepsza niż w innych modelach.Ale do koncertów się nie nadaje.
Ale za niewielkie pieniądze masz możliwość zakupu soundbra z subem.
I wówczas masz wypas.
 

agricola

New member
Chwila, ale chodzi jak gra telewizor na własnych głośnikach czy na słuchawkach, bo trochę nie wynika z Twojego postu o co dokładnie pytasz. Soundbar wbudowany w telewizor nie jest topowy w kategoriach soundbarów, ale zdecydowanie model dystansował konkurencję jeśli chodzi o jakość dźwięku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 50PUS8804 zagra zawsze lepiej dźwiękowo niż każdy inny telewizor w klasie wielkości i ceny.
 

jasssu

New member
Sama jakość dźwięku przebija większość telewizorów. Soundbary coraz popularniejsze, ale jednak nadal relatywnie niewiele ludzi je kupuje.
 

jasssu

New member
Nie wiadomo czym autor jest tak naprawdę zainteresowany. Czy tylko lepszym dźwiękiem w TV czy już absolutnie wysoką jakość dźwięku.
 

grzegorzkx4

New member
Wrócę do tematu :) Generalnie chodziło mi, że na domyślnych ustawieniach dźwięk jest bardzo przytłumiony, ale to akurat trochę zabawy z ustawieniami i jest ok.

Mam teraz inne pytanie, czy da się podłączyć do tego TV dodatkowy zewnętrzny subwoofer ?

To, że nie kupiłem soundbara to akurat mój błąd, teraz już jak jest ta listwa to nie chce już go dokupywać bo nie wyglądało by to ciekawie.
 

jasssu

New member
Tak, że dzielisz sygnał na listwę z głośnikami i dodatkowo jeszcze subwoofer? Nie ma raczej na to szans.
 
Do góry