50pt353

malony

New member
Witam
to nowy model i niewiele mozna w sieci znalezc ale moze ktos cos wie o dziwnej funkcji ktora prezentuje LG na swojej stronie a dotyczcacej tego modelu?
konwersja z 2D do 3D
a przeciez ten model to nie jest 3D? to o co chodzi?
a tak wogole ma ktos?moze sie wrazeniami podzielic? jakos obrazu ,odbicia,powidoki
ma byc podlaczony pod N tv
a moze lepeij interesowac sie panasem 50c3?
pozdrawiam
malony
 

digitalus

Banned
witam
Sprawdzalem w sklepie w celach badawczych;-) , mniejszy telewizor tzn 42pt353 .Dobrze radzi sobie z odtwarzaniem plikow z usb. Zabralem do sklepu pendrive z plikami . Telewizor 42pt353 odtworzyl wszystkie pliki, nawet ts. Z plikami ts mial problem "lew" salonowy.
Glownie zwrocilem uwage na jakosc obrazu sd.Pliki mpeg2 42pt353 "czyta" bez problemu i mozna bylo ocenic jakosc obrazu sd . Jakosc obrazu sd dobra .Powidokow nie zauwazylem ale w sklepie nie ma dobrych warunkow i potrzeba wiecej czasu do takiej oceny.
Jesli chcesz mozesz pobrac dwa pliki .Sprawdzisz w sklepie jak prezentuje sie jakosc obrazu sd.
Download TVN 24 - December 11 12 33 56.mpg from Sendspace.com - send big files the easy way
Download test4.zip from Sendspace.com - send big files the easy way
 
Ostatnia edycja:

malony

New member
witam
dzięki za info...
a może przeprowadziłeś również badania jak wygląda sprawa odbić..podejrzewam ze jako najprostszy model to raczej żadnych filtrów wbudowanych mieć nie będzie
w tej chwili mam panasonica 42U10 jak wiadomo tez ma z tym problem ale da sie zyc mam nadzieje ze gorzej nie bedzie? tylko przyszło na człowieka ze 42 to malo..i szukam niskobudżetowej 50
pozdr
malony
 

bigxlx

New member
konwersja z 2D do 3D
pomylka zapewne, to model 2D

ma byc podlaczony pod N tv
model HD, tuner HD tak wiec przy ustawieniu 720p obrazek bedzie jak najbardziej przyzwoity

a moze lepeij interesowac sie panasem 50c3?
50PT353 jak za ta kase to godny uwagi TV: dobrze skaluje (rowniez SD), naturalnie reprodukuje barwy, jest cichy i na dodatek ladny. Co do refleksow to po wlaczeniu TV sa znacznie mniej uciazliwe niz sie w sklepie wydaje, a i w domowych warunkach poziom czerni bez porownania z wystawka.
 
Ostatnia edycja:

malony

New member
Witam
to decyzja zapadla i wczoraj wjechal do mnie tv 50PT353 kupiony w electroworldzie za 2088 jak na 50 calowa plazme to cena rewelacyjna:)
powieszony zostal na scianie (troche mialem problem z srubami do wieszaka gdyz orginalne mi wcielo i dokupilem w leroy ale jakies miekie sa dwie mi sie wygiely musze poszukac lepszych)
a teraz subiektywnie wrazenia Tv bardzo ladny.cienka ramka,cienki Tv..obraz po wstepnym ustawieniu bardzo ladny czarny kjest czarny bialy to bialy:) pewnie fachowiec do czegos sie tam doczepi ale mi jak ogladam Tv z 5 metrow wydaje mi sie super,ustawilem pixel 1:1 nie wiem czy to lepsze niz 16:9? moze ktos podpowie
acha ustawienia TV przeprowadzalem z wloskiego forum gdzie byl prezentowany ten model link byl u nas na forum)
co do odbic sa ale wcale nie wieksze niz na moim poprzednim panasoniku 42U10
odtwarzacz dziala calkiem sympatycznie narazie co mu dalem lyknal bez problemu
moze ktos jeszcze cos podpowie co warto ustawic albo inne ciekawostki by polepszyc odbior
acha u mnie jest eNka
jedyny jak narazie minus to w opisie sa trzy gniazda HDMI a faktycznie sa dwa
pozdrawiam
malony
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
ustawilem pixel 1:1 nie wiem czy to lepsze niz 16:9? moze ktos podpowie
"pixel 1:1" nie powoduje dodatkowego prszeskalowywania obrazu w procesorze - tak wiec w przypadku NBoxa jak najbardziej bedzie wlasciwe

jedyny jak narazie minus to w opisie sa trzy gniazda HDMI a faktycznie sa dwa
A po nacisnieciu klawisza INPUT ile masz ikonek od HDMI (szare + kolorowe = lacznie)
 

malony

New member
witam
znalazlem reklame electroworldu
i bedzie 50PT353 za 1999zl..jak dla mnie cena super,sam tam kupilem dwa dni temu za 2088zl fuck:)
pozdr
 

sakel77

New member
Witam! Mam pytanie co do odtwarzania na tym modelu filmow HD 720p, mianowicie czy są one wyswietlane na calej rozdzielczosci ekranu bez zniekształceń bo z tego co pisze to ma on rozdzielczość 1024x768?
Jak moze ktos to niech wstawi jakies fotki jak odtwarza film 720p(1366x768 ) na tym modelu bo jestem zainteresowany kupnem i mnie to zastanawia.
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Chyba mylisz trochę pojęcia.

Każdy TV ze standardowych źródeł będzie wyświetlał standardowy obraz bez np.overscanu.
Jednak o proporcjach itp. decyduje przede wszystkim źródło sygnału.
 

malony

New member
na polskiej wiech chyba mozna sprobowac
a przy okazji jest gdzies instrukcja jak wgrac nowe oprogramowanie?
w papierowej jest tylko info o aktualizacji z naziemnej cyfrowej a nic nie ma na temat jak z usb zaktualizowac oprogramowanie
pozdr
malony

znalazlem taki link
http://www.ehow.com/how_6049667_can-update-lg-tv-firmware_.html
i taki i nie wiem ktore sa prawidlowe
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/68966-skuteczne-odblokowanie-usb-w-lg-42-50pj250-350-a.html

Jesli sa na stronie polskiej to cos wnosza, a jesli ich tam nie ma to nam nic nie wniosa.
 
Do góry