50PK950 vs 50PK760

W

witek_z

Guest
Oglądasz jak chcesz , Twoja wola.
Ja jednak jestem bardzo wyczulony na obraz zniekształcony (siatka obrazowa) i ustawiłem swojego LG na "oryginalny", Po bokach są pasy i to szare bo w LG nie można zrobić czarnych, a mimo to wypala się nierównomiernie, już są powidoki ale mam to w tyle, telewizor kupiłem jako przejściowy (tani) w przyszłości OLED, TMOS, a może Laser TV. :)
 

plast

New member
ustawiłem swojego LG na "oryginalny", Po bokach są pasy i to szare bo w LG nie można zrobić czarnych

Szare pasy to wina zrodla sygnalu, a nie telewizora. Na Polsacie mam szare, a na N'ce, PS3 i z kompa mam czarne, takze tylko Polsat przegrywa w tym temacie. Swoja droga szare pasy sa niezwykle wkurzajace jak dla mnie, ale rozciagniety obraz to tez nie rozwiazanie. Dobrze, ze prawie nie ogladam TV ;).
 
W

witek_z

Guest
Czarne pasy sa generowane przez zewnetrzne zrodlo sygnalu, ktore rowniez ma mozliwosc zmiany proporcji obrazu.

Jeśli sygnał nadawany jest w formacie 4:3 i ustawi się format obrazu na oryginalny to szare pasy po bokach generuje TV. (w Panasonicu można je ustawić w różny sposób, trzy stopnie szarości plus całkowicie czarny)
 

plast

New member
W Zabrzu w MM widzialem pare dni temu 50PK950, pierwszy raz w Polsce :).

Obraz wyroznial sie tym, ze byl duzo ciemniejszy niz telewizory w najblizszym otoczeniu, przez co w sklepie mniej atrakcyjny. Cena 6000 zl. Ciekawe, czy im ktos to kupi :D.
 

cactusek

New member
Bez reklam
W Zabrzu w MM widzialem pare dni temu 50PK950, pierwszy raz w Polsce :).

Obraz wyroznial sie tym, ze byl duzo ciemniejszy niz telewizory w najblizszym otoczeniu, przez co w sklepie mniej atrakcyjny. Cena 6000 zl. Ciekawe, czy im ktos to kupi :D.

Pk950 to już widziałem wielokrotnie na żywo w różnych sklepach, nawet na sponsorowanych ekspozycjach. Gdybyś gdzieś na żywo widział pk760 to by było coś :)
 

arti.sa

New member
Wy tu szare/czarne a mi sprzęt dzisiaj padł - brak obrazu. Właśnie 50pk760 3 miesiące. Już mam odrazę od lg - może tylko mój pech ;(
Żałuję, że Panasa nie kupiłem. Niby tyle dodatków ale jak się chce coś wykorzystać to zonk.
 

arturohdtv

New member
Raczej masz pecha.Nie ma reguły na psucie się. Nawet panasoniki się psują. Mój pk760 chodzi już 4 miesiące i nie ma żadnych problemów. Jestem ciekawy jak przebiegnie naprawa. Pozdrawiam!
 

link2jack

New member
Witam - chciałbym zapytać jak wygląda podłączenie 50PK760 do internetu. Czy domowa sieć wifi bedzie wystarczająca? Na oficjalnej prezentacji wspominają o internecie z usb ?? Prosiłbym o wytłumaczenie.
 

bigxlx

New member
Witam - chciałbym zapytać jak wygląda podłączenie 50PK760 do internetu. Czy domowa sieć wifi bedzie wystarczająca? Na oficjalnej prezentacji wspominają o internecie z usb ?? Prosiłbym o wytłumaczenie.

Dwa rozwiązania:
1) LAN RJ45 (kabel)
2) Wi-Fi (wymaga zakupu adaptera - model LG na USB)
 
Do góry