50PK950 - LG nie odpuszcza rynku plazmy

jaro67

New member
Czytałem wypowiedzi użytkowników G 20 który jest porównywany z PK950 i niestety powidłoki dopadły Panasa :hihi:
 

walerus

New member
Mam pytanie jako przyszły właściciel jednej z plazm 50 cali; czy model 50PK950 posiada opcję PIP - dość często używam jej obecnie w moim LG Flatron 29 cali...?
Ewentualnie która plazma 50 cali LG ma PIP? Oprócz tego te wszystkie atrakcje co model PK950.
Z Panasoniców to chyba modele serii V i Z mają tylko PIP...? Ale nie wszystkie mają filmy po USB.
Z trzeciej strony Samsungi mają i to i to ale czasem bzykają...
a interesujące są modele 50 calowe: B650, C6500, C700, B850...
 

Prezes59

New member
LG niestety nie ma PIP
Czekałem na G20 Es srebrnego miesiąc i sie nie doczekalem wiec kupiłem 50PK950 no i jest super z n-ki bajka ,ustawienia THX lub eksperckie ze strony flatpanels.dk i to jest to na co czekałem.W komplecie wszystko co potrzebne ;dongle wi-fi, 2 piloty ,2 filtry ferrytowe ,oprogramowanie etc.Polecam!
 

damiantomek2

New member
Prezes59, a jak z bzyczeniem nieodłacznym mankamentem plazm?
Ciekawi mnie też jak sobie radzi ze skalowaniem obrazu i co
łyka przez usb.

Pozdrawiam
 

Prezes59

New member
Prezes59, a jak z bzyczeniem nieodłacznym mankamentem plazm?
Ciekawi mnie też jak sobie radzi ze skalowaniem obrazu i co

łyka przez usb.

Pozdrawiam
Słuch mam dobry i nawet jak słucham przy ekranie to nic nie słychac, ze skalowaniem radzi sobie super , w 1 usb mam dongla wi-fi a z drugiego usb jeszcze nic nie puszczałem ale w instrukcji jest cała długa lista kodeków które łyknie.pozdro
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Słuch mam dobry i nawet jak słucham przy ekranie to nic nie słychac, ze skalowaniem radzi sobie super , w 1 usb mam dongla wi-fi a z drugiego usb jeszcze nic nie puszczałem ale w instrukcji jest cała długa lista kodeków które łyknie.pozdro
Prezes może byś wrzucił jakieś foty w trybie THX jestem ciekaw jak świeci:shock: no ijak z tymi powidokami na Flatpanels wyszło to nie ciekawie mam na myśli oglądanie zwykłej telewizij nie długotrwałe wyświetlanie plansz[menu] itd:confused:
 

bigxlx

New member
Jedno trzeba przyznac nowe plazmy LG sa NAPRAWDE ciche w porownaniu do konkurencji, chłopaki sie postarali.

A co do powidokow to nie przeszkadzaja w normalnym uzytkowaniu, a co najwazniejsze same zanikaja dosc szybko.

PS. za takie pieniadze to dobry wybor i widac ze nie ma co sie kosztowac na Panasa, tym bardziej ze sam znaczek w tej chwili cudow juz nie gwarantuje.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Jedno trzeba przyznac nowe plazmy LG sa NAPRAWDE ciche w porownaniu do konkurencji, chłopaki sie postarali.

A co do powidokow to nie przeszkadzaja w normalnym uzytkowaniu, a co najwazniejsze same zanikaja dosc szybko.

PS. za takie pieniadze to dobry wybor i widac ze nie ma co sie kosztowac na Panasa, tym bardziej ze sam znaczek w tej chwili cudow juz nie gwarantuje.

Właśnie, chodzi o owe powidoki. Jak długo wg Ciebie trzeba oglądać 1 kanał bez przełączania, aby pojawiły sie powidoki ?
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Prezes59, a jak z bzyczeniem nieodłacznym mankamentem plazm?
Ciekawi mnie też jak sobie radzi ze skalowaniem obrazu i co
łyka przez usb.

Pozdrawiam

Zadaj sobie trochę trudu i przejrzyj watek PDP LG = nie znajdziesz (chyba od roku) tematu na temat "bzyczenia" tych modeli.

"Instalowalem" parę szt. serii: PQ/PS/PJ i nikt do tej pory nie narzekał na "bzyczenie" (i inne efekty dźwiękowe), a mam kontakt na bieżąco z posiadaczami tych plazm.

Nie myl w LG (widocznie inne podejście do montażu) wady np. konkretnego odbiornika z jakimś "sloganem".
(właściciel tego modelu też na razie "bzyczenia" nie słyszy). ;)
 

damiantomek2

New member
hojlo1
Przejrzałem dziś cześciowo i masz rację brak skarg na bzyczenie plazmy LG.
Jest to więc plus w porównaniu z panasami i samami.
 

Prezes59

New member
Prezes może byś wrzucił jakieś foty w trybie THX jestem ciekaw jak świeci:shock: no ijak z tymi powidokami na Flatpanels wyszło to nie ciekawie mam na myśli oglądanie zwykłej telewizij nie długotrwałe wyświetlanie plansz[menu] itd:confused:
Nie mam dobrego sprzętu foto aby zrobić jakies wiarygodne zdjecia ale zapewniam ,ze 2 tryby THX sa super i ustawienia Ekspert z flatpanel delikatnie poprawiają THX .Na liczniku 24 godziny i narazie nie zauważyłem żadnego powidoku .A gdyby były to w telewizorze są 3 systemy likwidacji tej "przypadłości".Pozdro
 

Prezes59

New member
Potwierdzam jest AN-WF100 i wyszczególniłem co było w komplecie parę postów wcześniej.
PYTANIE DO WŁSCICIELI TEGO MODELU!
Dopiero dzisiaj zauważyłem ,ze na szybie jest (chyba) naklejona jakas folia.Nie widać żadnych pęcherzy i przylega idealnie wiec wcześniej nie zauważyłem.Czy nalezy ja zerwać???
 

kaukaz

New member
Bez reklam
PYTANIE DO WŁSCICIELI TEGO MODELU!
Dopiero dzisiaj zauważyłem ,ze na szybie jest (chyba) naklejona jakas folia.Nie widać żadnych pęcherzy i przylega idealnie wiec wcześniej nie zauważyłem.Czy nalezy ja zerwać???
Co ty filter chcesz zrywac :blagam: broń boże:fool:
 

komar234

New member
Siema PREZES
Szybkie pytanko...
Widze że jesteś pierwszą osoba na tym forum, posiadającą LG50PK950
Powiedz mi czy ta plazma jest warta ceny ?... Czym sie kierowałeś i jakie modele porównywałeś z nią? Co Cie skłoniło do zakupu akurat tego modelu?
Powiem Ci szczerze że jestem tez napalony na maxa na ten model ale wciąż się zastanawiam powiędzy Panasem 50G20 i jeszcze ostatnio wziałem pod uwage LG 42LE8500 (led) tylko troche za mały jak na mój gust, ale większy 47'' to koszt 7000tys.
Ok nie nawijam więcej. Jak możesz to klepnij krótkie info na temat Twojego LG. Podziel się z innymi, bo pewnie nie tylko ja czekam na polish review tego modelu.
Pozdro
 

Prezes59

New member
Siema PREZES
Szybkie pytanko...
Widze że jesteś pierwszą osoba na tym forum, posiadającą LG50PK950
Powiedz mi czy ta plazma jest warta ceny ?... Czym sie kierowałeś i jakie modele porównywałeś z nią? Co Cie skłoniło do zakupu akurat tego modelu?
Powiem Ci szczerze że jestem tez napalony na maxa na ten model ale wciąż się zastanawiam powiędzy Panasem 50G20 i jeszcze ostatnio wziałem pod uwage LG 42LE8500 (led) tylko troche za mały jak na mój gust, ale większy 47'' to koszt 7000tys.
Ok nie nawijam więcej. Jak możesz to klepnij krótkie info na temat Twojego LG. Podziel się z innymi, bo pewnie nie tylko ja czekam na polish review tego modelu.
Pozdro
Szybkie pytanko -szybka odp.....czekałem za długo na panasa 46G20ES (srebrny) i sie nie doczekałem , od stycznia czytałem testy ,opinie , fora i po 4 miesiącach pozostały (zblizone cenowo) LED-y Sharp 46Le810 i Phil.7605 i plazmy G20ES i LgPK950 lubPK 760 oba 50" choc długo marzyłem o Toshibie 46SV685(ale o 1000 zl. za dużo)-najlepsza w swojej klasie.Jak na razie nie bzyczy, obraz z n-ki bajka,po45 godzinach żadnych powidoków, duze mozliwosci i wyposażenie,zaskakująco dobry dzwiek no i te wzornictwo Infinia-chyba obecnie najładniejszy TV.Pozdro
 

Cableguy

New member
A jest w tym tv funkcja interpolacji klatek ("TruMotion" chyba)?
Niemiecka strona LG podaje, że jest a polska nie wspomina o niej.
Jakieś zamieszanie czy Niemcy inny model mają?
 
Do góry