50gt30 vs 50g30 vs 50st30

50gt30 vs 50g30 vs 50st30 ?


  • Total voters
    0

cosmopock

New member
Witam jestem nowy na forum i potrzebuje waszej pomocy w wyborze telewizorka. Wybór padł na plazme wiec najważniejsze mam już za sobą ( Lcd phi ) ale potrzebuje dogłebniejszej analizy tych trzech modeli i doświadczenia którego z uwagi na moją obecną lokalizacje nie posiadam ( brak sklepów rtv agd w najbliższej okolicy ) znam specyfikacje wiec chodzi mi o sam obraz czerń, biel, skalowanie,funkcje cena nie gra roli z uwagi na to że rożnica na dzień dzisiejszy wynosi zaledwie 400 zł miedzy modelami g30 a gt30. Zachecam do debaty i brania udziału w ankiecie z uwagi na to że jest to mój pierwzszy post nie wiem czy bedzie przez kogokolwiek odczytany
 

cosmopock

New member
Nie zależy mi za bardzo na efektach w 3D jeżeli na tym opierasz swój wybór czy możesz uzasadnić swoje "za" ? dzieki za zainteresowanie tematem
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Nie zależy mi za bardzo na efektach w 3D jeżeli na tym opierasz swój wybór czy możesz uzasadnić swoje "za" ? dzieki za zainteresowanie tematem

jest watek o panasonic seri gt,sa testy .poczytaj.
SeriaGT jest troche lepsza,bogatsza i wedlug niektorych rowniez ma lepszy obraz oraz mniej buczy od seri G :)
 

cosmopock

New member
no i fajnie :) dzieki za wasze refleksje i rownież zachecam innych do swoich spostrzeżeń i doświadczeń z powyższymi modelami także do udziału w ankiecie bo myśle że wiele osób jest w podobnej sytuacji co ja i szuka własnie takiego wątku na zasadzie "im dalej w las tym ciemniej" naprawde wiele sie naczytałem wszelakich porównań a wszystko obracało sie w sferze teoretyzowania ze wzgledu na brak doświadczenia z tymi telewizorkami
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Dokładnie tak jak napisał VIOLATOR74. GT30 ma lepszy filtr, ciut więcej możliwości kalibracyjnych, tuner DVB-S.
Tutaj masz porównanie
Produkty - Porównaj produkty - Panasonic Polska

GT najlepsze i najdroższe z tych trzech, ST ma lepszy filtr antyodblaskowy od G ale za to nie ma ISF i THX które G posiada podobnie jak GT, ST ma tryb 3D którego G nie ma za to psiada wiecej USB i możliwość nagrywania na HDD którego nie ma ST. :bober:

Przy obecnych kosztach G czy GT chyba jednak brać to drugie bo i design ma delikatniejszy... :)
 
Ostatnia edycja:

pikus-p3

New member
Posiadam od 2 tygodni 42gt30. Telewizorek jest super. Obraz bez zastrzeżeń, czarny to czarny. Nastaw się na to, że za energię troszeczkę drożej będzie ale jakość obrazu jest najważniejsza. Fajne funkcje internetowe, możliwość połączenia po lanie z komputerem i odtwarzanie w zasadzie wszystkiego czego chcesz. Nie próbowałem jeszcze nagrywania na dysk zewnętrzny, bo takiego nie mam ;) Polecam
 

Henryk55

New member
Podepnę się pod ten wątek z dwoma pytaniami do posiadaczy GT30:
1. czy GT30 ma gniazdo SCART?
2. piszecie, że GT30 ma tuner DVB-S. Czy obsługuje także S2?
 
Do góry