50gt30--i really like my movies but...

katoeudezet

New member
Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy w/w tv ...:)...potrzebuje rady kogos kto sie zna na rzeczy odnosnnie ogladania filmow przez.. i tu wlasnie jest pytanie ... :))
glownie rozchodzi sie o ogladanie filmow z lapa...
-odtwarzacz bluray troszke mi nie lezy bo filmy drogie:(
-nastepnie dysk usb -jak dla mnie za duzo kombinowania z konwertowaniem:(...
-3 opcja maca po hdmi do tv tylko czy nie strace na jakosci dzwieku w filmie...?..(dodam ze sa to 1080p mkv,x264)
-no i jeszcze znalazlem temat popcorn hour wyglada ciekawie ale zanim to pewnie ogarne to mnie kobieta z domu wyrzuci:) ...
...W tej chwili jestem w trakcie przeprowadzki wiec sam nie moge sie z tym bawic ale w weekend bede juz wszystko skladal ...jesli ktos ma sprawdzony schemat podlaczenia zeby wszystko hulalo i gralo jak nalezy bez strat bylbym wdzieczny za wszelkie wskazowki...thx


ps3+onkyo607+anthony gallo glosniki+blurayplayer+macbook
 

don111

Banned
ale w czym problem ?
podłączasz tak jak pisałeś - laptopa i masz spokój
ewentualnie zewnętrzny player typu popcorn hour (choć po co przepłacać - Asus o play mini równie dobrze się sprawdzi), do tego dysk twardy lub pendrive i obsługujesz wszystko z pilota
dźwięk idzie po hdmi lub optykiem/coaxialem, więc żadnych strat jakości nie będzie
 

katoeudezet

New member
A mam jeszcze jedno pytanie... podlaczam lapa(macbook pro) po hdmi do tv odtwarzacz VLC Player i czy film jest 1080p czy 720p nigdy nie mam pelnego ekranu zawsze czarne pasy u gory i u dolu ... musze robic zoom na tv czy to jest normalne ?... bawilem sie opcjami obrazu na playerze ale nie da sie ustawic pelnego obrazu ...jakies pomysly? pzdr
 

crimson-pirate

New member
polecam odtwarzacz SPlash Pro . Podlaczasz tylko kablem HDMI masz dzwiek DTS HD. Przy optyku tego nie bedziesz mial.
Na 100% Ci nie powiem ale czarne pasy o ktorych mowisz to kwestia filmu jakiego masz.
 

katoeudezet

New member
polecam odtwarzacz SPlash Pro . Podlaczasz tylko kablem HDMI masz dzwiek DTS HD. Przy optyku tego nie bedziesz mial.
Na 100% Ci nie powiem ale czarne pasy o ktorych mowisz to kwestia filmu jakiego masz.
..

witam ...wszystko ok z tym ze ja mam maca a ten program jest na winde...jak sprawdzalem to z 90% moich filmow ma te pasy :-? na tv pokazuje mi normalmnie 1080p a obraz uciety ..rozumie ze jest w rozdzielczosci 1920x ale dlaczego nie na caly ekran ...jest jakas zasada czy cus? pzdr
 

Santi

New member
..

witam ...wszystko ok z tym ze ja mam maca a ten program jest na winde...jak sprawdzalem to z 90% moich filmow ma te pasy :-? na tv pokazuje mi normalmnie 1080p a obraz uciety ..rozumie ze jest w rozdzielczosci 1920x ale dlaczego nie na caly ekran ...jest jakas zasada czy cus? pzdr
Ponieważ film pewnie ma rozdzielczość 1920x800, bardzo dużo filmów full hd ma taka rozdzielczość, imo wszystko jest tak jak być powinno:)
 

katoeudezet

New member
Ponieważ film pewnie ma rozdzielczość 1920x800, bardzo dużo filmów full hd ma taka rozdzielczość, imo wszystko jest tak jak być powinno:)

czyli wszystko jest ok ...pasy sa troche irytujace no ale coz ...a to juz jest najwieksza rozdzielczosc ? czyli po prostu zawsze musze ogladac na zoom zeby byl pelen ekran...sprawdze z ciekawosci dzisiaj orginalna plyte bluray..pzdr
 
Do góry