50g30 i tuner IPbox 9000HD - czy ktos porówna głosność ????

facet

Member
Bez reklam
Kurcze.... tak się zastanawiam... może ma ktoś do tej plazmy podpięty w/w tunerek?
Jako że w tych ipboxach występował problem głośnego wiatraczka miałbym pytanie:)
Może ktoś ma taki tuner do plazmy podpięty:)
Czy wiatraczek w tunku jest głośniejszy od tego opisywanego strasznego bzyczenia ????

Strasznie sie napaliłem na tę plazmę i ni jak nie mogę się odnieść do opisywanych burczeń... bzyczeń:)
Choć skłaniam się do tezy że nie będzie tak źle:) Tv będzie stał w meblach, mam dywan, firanki, zasłony itp. a więc w jakis sposób wytłumiony pokój:) Ogladał będę z 3,5 metra:)
Fakt że zasypiam zawsze z włączona czasówką na tv i ściszeniem tak że ledwo słychać co mówią:)
Drugi fakt... wiatraczek w tunku zupełnie mi nie przeszkadza:)
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Witam
Nie ma co porównywać wiatraczków bo to nie o ten dźwięk chodzi, ludziom chodzi o bzyczenie, podejdź w domu do jakiegoś elektronicznego urządzenia np obecnego tv lub zasilacz od laptopa :) i wsłuchaj się... to o ten dźwięk chodzi z tym że występuje on w większym natężeniu skoro są narzekania.
Pozdrawiam
 

tomek_73

New member
Odgłos wiatraczków jest słyszalny ale wg mnie da się z tym żyć, nie jest to ta częstotliwość dźwięku która jest irytująca :D, nazwał bym to raczej szumem do którego można sie przyzwyczaić - jest jednnostajny niezależny od innych czynników. Bzyczenie (zasilacza) w moim egzemplarzu wg mojego słuchu nie wystepuje, ale z doświadczenia (elektrycznego) wiem ze moze być irytujące
 
Do góry