50CX700E jakie formaty z USB?

shazza

Member
Czy ktoś z was mógłby mi odpowiedzieć jakie formaty czyta z USB z pendriva?

Chodzi mi o takie formaty.Jak sformatować pendrivea żeby był widoczny?FAT16,FAT32, NTFS?

MKV MOV MP4 MP4 UHD MP4 4K MTSi MTSp MTS 3D MTP WMV
 

digitalus

Banned
Witam.
FAT32 tez dziala, sprawdzalem w telewizorze cx700 u kolegi. Dzwiek z plikow 4 k bardzo dobry.
Odtwarza wszystkie pliki filmowe z twardego dysku, nie bylo problemow z dzwiekiem , wszystko ok . Okolo 100 filmow dziala ok.
W linku nizej kolega podal link do dem 4k , wszystkie odtwarza, nawet demo 4k samsunga.

http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/121663-seria-cx400-ktos-cos-wie.html

Jakosc obrazu bardzo dobra , poziom czerni tez na dobrym poziomie tylko troche gorsza niz w oled lg.Wymaga tylko malych modyfikacji ustawien parametrow obrazu.
 
Ostatnia edycja:

shazza

Member
Próbowałem w sklepie przetestować ten telewizor niestety nie mógł otworzyć "tego urządzenia" czyli pendrivea....a mam na nim FAT32.Spróbuję jeszcze raz po sformatowaniu do NTFS....
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
W telewizorze sa dwa ustawienia telewizora , sklep i dom.
Prawdopodobnie na ustawieniach telewizora sklep nie ma odczytu plikow z usb czyli np pendrive.
Na ustawieniach telewizora dom odczyt plikow jest na pewno bo sprawdzalem .Pendrive sformatowany na system plikow fat32 -dziala, drugi pendrive sformatowany na system plikow ntfs- tez dziala.
Jesli chodzi o jakosc obrazu to zmniejszylem podswietlanie, wybralem tryb prawdziwe kino wtedy jest aktywna funkcja korekcja czerni. Mozna ten parametr obrazu dowolnie ustawic aby uzyskac najlepsze wrazenia wizualne.
 
Ostatnia edycja:

Frog_PL

New member
Ja tez dzis bylem w sklepie i podlaczylem swojego pednka Transcend Jetflash 32GB USB 3.0 pod port usb 3.0 w tv.
Odpalil :
1.Sony_Aquarium_UHD MP4 HEVC.mp4
2.Star_Wars_The_Force_Awakens_UHD MP4 H264.mp4
3.NEO_Fire_HDR_HEVC_2160p_5994_Main10_45-100VBR.mp4
4.Into_the_cave_of_wonders_4K_HDR_vignette_MP4_H264 NOHDR.mp4
5.Big_Buck_Bunny_UHD MP4 H264.mp4
6.jurassic_world UHD MP4 H264.mp4
7.Jurassic.World.2015.PL.720p.BluRay.x264.DTS-KiT.mkv
8.Jurassic.World.2015.PL.1080p.BluRay.x264.DTS-K12.mkv
9.IMAX_PreShow MKV H264 10bit.mkv
10.Samsung_UHD_Dubai_TS_HEVC.ts

I tak. Jak juz ktos wspomnial nie czyta DTS wiec w pozycji 7 i 8 nie bylo dzwieku. A jedyne czego nie odpalil to pozycja 9 (IMAX). Z tym ze na dwoch pozycjach bodajrze 1 (SONY) i na ktoryms jeszcze zauwazylem lekkie szarpniecia co iles sekund. Ale czort wie czy to wina pendriva czy TV.
 

shazza

Member
A czy jest możliwość zmiany ustawień audio w TV żeby dźwięk DTS działał?Gdy mam 3 ścieżki w pliku multimedialnym mogę wybrać inną niż DTS np AC3?
 
Ostatnia edycja:
Do góry