50 cali za max 2500 z dobrym SmartTv

Ajkub

New member
Witajcie. Jak w temacie. Szukam tv 50 cali, na którym szybko i bez problemu będzie śmigać YouTube i Netflix. Tv ma służyć głównie do oglądania bajek przez dzieci, dlatego wskazane jest by SmartTv był łatwy w obsłudze i szybko działał.

Dzieciaki siedzą na wprost tv, raczej nikt nie będzie oglądał obrazu pod kątem.

Nie mam preferencji. Przeglądam kolejne tematy i już sam nie wiem, co wybrać. Idealnie gdybym zmieścił się w budżecie 2200.

Za wszelkie sugestie dziękuję!
 

Ajkub

New member
Dzięki za propozycję. Wezmę go pod uwagę, choć trochę przekracza mój budżet. A żona mnie ciśnie, by jednak to się wokół 2000 złotych kręciło.

A coś do 2200 zł wartego uwagi?

TCL 50P715 ma zdaje się podobne parametry, a jest dużo tańszy. Byłby to dobry wybór?

W rodzinie często mieliśmy LG, ale nie wiem czy w tym budżecie znajdę dobry model z dobrym SmartTV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzymając się wersji Żony :
- Philips 50 PUS7805 za 1850 zł
- TCL 50C725 Qled za 1950 zł
Jak będziesz niebieski to masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
 

hitachi

New member
podepnę sie bo szukam tv 43-55cali, tak do 2400 zł i sam już nie wiem co wybrać bo w sklepach wszystkie tv grają tak samo źle.:
1. myślałem o hisense u7qf qled ale nawet ich promocyjny materiał miejscami ciął a brak płynności doprowadza mnie do wielkich nerwów.
2.philips już nie pamiętam nazwy ale ziarno i brak ostrości było nie do zaakceptowania praktycznie w każdym modelu.

3. samsung au8002 obraz spoko ale recenzje w necie bardzo słabe,
4. lg nano 753 na va nie widziałem w sklepie, są serie 8 ale one słabe mają opinie a w necie ludzie chwalą,

5. tcl są serie p i c ale w obrazie niczym w sklepie się nie różnią a ich smużenie wręcz bije po oczach.
pytanie co wybrać do salonu , do tv będę miał ok 3 m i pod katem będę oglądał dlatego tv będzie wisieć na ścianie na uchwycie ramiennym by nakierować tv do mnie. Wiem ze ips by sie pewnie bardziej sprawdził ale nie wiem czy coś dobrego jest z ipsem w tej kwocie. Ogólnie obraz w tv w sklepach jest tragiczny, przede wszystkim obraz tak tnie i rwie ruch kamerą ze jak takie coś można sprzedawać za taką cenę. Ostatnio kupowałem tv w 2012 r i pamiętam ze wybór był bardzo duży do 2100zł z matryca 100hz i obraz tv wyświetlały bardzo dobry dziś to rozmazane rwące sie obrazki dlatego tak trudny jest wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widziałeś po kalibracji czy na ustawieniach sklepowych ?
- Philips 58PUS7805
- LG 55Nan0 863
- TCL 55C725
Te po kalibracji grają bardzo dobrze.
 

Ajkub

New member
Ostatnie pytanie: czy TCL 50C725 Qled ma wyszukiwanie głosowe?
Na jednej stronie widzę, że jest o tym wzmianka a na innej nic o tym nie jest napisane.

Moje dzieci są przyzwyczajone, że w MiSticku wystarczy wcisnąć przycisk i powiedzieć czego się szuka.
 

Ajkub

New member
Przypominam się, choć na jednej z recenzji na YT koleś mówi, że jest to słabo rozwiązane. Nie ma przycisku na pilocie, tylko trzeba przeklikać w samym androidzie na ikonkę mikrofonu. Niestety to rozwiązanie dyskwalifikuje ten model.

No to pytam dalej. Czy w tym modelu 50PUS7906 działa to tak jakbym chciał? Wciskam przycisk na pilocie i mówię, czego andek ma poszukać.
 

xlisekk

New member
Witam,
kupiłem telewizor PHILIPS 50PUS7906, system strasznie zacina, mimo aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji, szczególnie przy odtwarzaniu filmów w 4K w aplikacji YouTube. Czy ktoś też ma taki problem?

Druga sprawa, czy ktoś miałby może jakiś plik do kalibracji kolorów w tym konkretnym telewizorze?
 

makod

New member
Trzymając się wersji Żony :
- Philips 50 PUS7805 za 1850 zł
- TCL 50C725 Qled za 1950 zł
Jak będziesz niebieski to masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł
A teraz jaki telewizor 50 cali w budżecie do 2200 warto kupić? Głownie do korzystania z aplikacji HBO, Netflix, Prime, Youtube
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu nie wejdziesz na wyższy poziom w klasie.
Najlepszy to ten TCL 50 C725 i do filmów i do aplikacji.
Jesteś niebieski, więc masz go z pakietem dodatkowo.
 

hyudga

New member
Tu nie wejdziesz na wyższy poziom w klasie.
Najlepszy to ten TCL 50 C725 i do filmów i do aplikacji.
Jesteś niebieski, więc masz go z pakietem dodatkowo.

co znaczy niebieski? jaki pakiet? jakie korzyści?

szukam TV do 2300 do netflix jakie polecasz? myslalem nad TCL 50C725 ale polowa opinii jest dobrych a polowa zlych jak z tym jest?

i jak ustawic odpowiedni kaliber do oglądania netflix/serial film + kanały od Netia 180+ programów
 

glaude

New member
witam zwarcam sie z prosba o pomoc w dobraniu tv budzet 3000zł
rozmiar ekranu 50 lub 55 cali głownie podpiete bedzie ps 4 nintendo switch
dekoder horizon na codzien uzytkowny bedzie netflix
 
Do góry