50 cali Netflix oraz PS4 - 3000

xtomashx

New member
Witam, mój stary TV powoli umiera więc pora zacząć szukać czegoś nowego. Sprzęt będzie stać w centralnym punkcie salonu gdzie przeważnie ja oglądam na wprost, a żona pod kątem 30-40 stopni. Odległość od to od 2-2,4 m. Obecny sprzęt ma 40 cali i celuję w max 50 (chciałbym więcej jednak jest sprzeciw żony. Bardzo zależy mi na dobrych kolorach oraz czerni (obecnie czerń jest tragiczna czyt. szara) więc teoretycznie powinienem brać coś na matrycy VA jednak czy żona będzie mogła pod takim kątem oglądać bez problemu? Dobrze gdyby TV posiadał android jednak nie jest to wymóg (byleby smart tv chodził sprawnie i zapewniał aktualizację np Netflix). Kwota jaką mogę przeznaczyć to max 3000 zł. Niestety padł jeden najważniejszy warunek z ust żony. Telewizor musi być czarny. Na chwilę obecną mam takie typy:


1) Philips 50pus8804
2) Sony 49xg8096 (ale tutaj matryca IPS)
3) Sony 49xg8396 (tutaj już VA)
4) Panasonic 50gx830e (tutaj znowu słaby system)
5) LG 49SM8600PLA (też ips)



Pomożecie wybrać najlepszy model z tych co wymieniłem lub podpowiedzieli co mogę lepszego znaleźć w tym budżecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś to Philips 50PUS8804. Żona też będzie zachwycona, tym bardziej że masz specjalną cenę z pakietem gratisów dla niebieskich członków forum.
 
Do góry