50 cali max 55 do 3000 zł

PetraS

Member
Witam. Ze względu na to ,ze posiadam stareńką 11 letnią plazmę Panasonica, chciałbym ją wymienić na coś większego w okolicach 50 cali (max maxów 55) . Używam dekodera canal+ . Ogólnie oglądając nowoczesne tv 4k w marketach u rodziny , niestety doszedłem do wniosku ,ze skalowanie sygnału na tv 4k wygląda tragicznie źle. Plamy , brak konturów itp...no nie jest ten obraz po prostu ostry. Dodam ,ze mam też kilkuletniego 55 samsunga fhd model ue55h6400 i tam obraz z dekodera jest po prostu ostry jak brzytwa. Dlatego skupiłem się na ostatnich chyba dostepnych tv FHD, czyli Sony 50WF660 oraz 50WF665 . Czy jest jakaś różnica miedzy nimi w jakości obrazu? Czy 50 Hz będzie wystarczające do płynnego oglądania tv i filmów ? Troszkę zmartwiło mnie narzekanie na działanie wi-fi, czyli częste zrywanie połączenia itp, itd. a nie powiem jutuba bym sobie oglądał. Miał ktoś te tv, widział je w działaniu ? Ewentualnie jaki tv 4k można by polecić w kwocie do 3000 zł z naprawdę dobrym skalowaniem, czyli ostrym pozbawionym plam na twarzach i nierozmytym obrazem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest trochę inaczej.
telewizory 4k grają ostrzej gdy zmienisz na właściwą rozdzielczość w swoim tunerze.
Żaden full Hd tak już nie zagra dobrze.
Jeśli do 50 -to brałbym Oled LG 48A13
Jeśli do 55" - to TCL 55C815 - najlepszy w Europie w klasie cna do jakości ( Eisa Best Buy)
Z dobrych masz jeszcze
- Philips 58PUS8535
- LG 55 Nano 863
- TCL 55C728
Do prawidłowego ustawienia kolorów służy zawsze kalibracja.
Ja będziesz niebieski masz specjalne oferty plus pakiet z kalibracją dodatkową gratis.

Telewizje nadają wszystkie w 50 Hz, więc masz obraz 1:1.
 
Do góry