50 cali Full HD PDP Panasonic za 16k ?!

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
podaję aktualne plany Panasonic Polska, w których jak na razie brak modelu 42 PY700.

No to klops. Na niego ostrzyłem właśnie ząbki, kupowanie za zachodniej granicy bez gwarancji w Polsce jakoś nie za bardzo się mi uśmiecha. Cóż Panasonic Polska sam wie dlaczego prowadzi taką a nie inną politykę sprzedarzy swoich produktów. 16K za 50" cóż, nie na moją kieszeń :cry:.

Pzdr. (C)G
 

darek_k

New member
Pisałem juz o strategii Panasonic polska i zupełnie nie moge jej rozgryść

tu np: strona slowacka panasonic nowymi modelami których na polskiej nie ma co szukać i ceny bardzo korzystne
50" FullHd wychodzi u nich w referencyjnej cenie 13 700 zł w stanach ten model po 9700zł (pisałem i linki na drugim forum o HD bo na tym ar2 usuwał moje posty o pv700 bo były na wątku o pv70)
http://www.panasonic.cz/vyrobky.aspx?id=AAB
i teraz pytanie jak to jest że na malutki kraj jak slowacja gdzie jest 10 mln ludzi daje nowości po korzystnych cenach a na nasz gdzie jest 40 mln to posucha i drożyzna, może to tłumaczyć niekompetencja osób pracujących w Panasonic Polska i wybieranych z klucza "kumpelskiego" a tylko cos takiego powoduje że gro TV sprzedawanych jest i przywożonych a poza granic nie tylko zachodniej bo jak pokazuje link także i na południu jest taniej (w stanach gdzie jest 380 mln ludzi jest najtaniej u nas gdzie jest 40 mln tez wydaje sie powinno byc taniej niz na słowacji ale może to pazernośc Panasonic polska) cieszze sie że sa takie fora i sa ludzie pokroju KIKI ktorzy maja sprzęt w cenach dla Kowalskiego bo inaczej u nas w kraju wszystko opłaca sie sprowadzac (auta u nas też droższe niż na zachodzie(nie sprawdzałem po ile sa na słowacji)
nie wiem jak jest z innymi markami Sony , Pionner czy traktują nas jak wioskę
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic przebąkuje coś o mozliwości sprowadzenia 42 plazmy Full Hd .
Postaram się uzyskać informację w poniedziałek.
Faktem jest że na prezentacjach i wykresach przedstawianych przez Panasonic Polska ten model nie figuruje.
 

mruvek

Klub HDTV.com.pl
VIP
wrzucilem w googla ten telewizorek i jeden z polskich sklepow ma go w swojej ofercie ;) oczywiscie tylko wirtualnie:) ale cena jaka krzycza za 50" to 12 554.00 zł wiec nie tak tragicznie :)
 

BoDeX

New member
bluray napisał:


Sprzedaż w niemczech rusza na początku czerwca - najlepsza cena z
idealo.de zjeżdza poniżej poziomu 10 000 pln - RE WE LA CJA ! :)

CZY JUŻ SĄ GDZIEŚ TESTY TEGO MODELU ???

- HDMI 1.3 ???
- 1080p 24fps ???
- 1:1 pixel maping - bez overscanu ???
- PC 1080 p ???

No i czym różnią się modele PZ od PY - może chodzi o DVB-T ???


Pzdr.
 

leotdi

New member
witam,

na linku Panasonic Szwajcaria wyraźnie przecież napisano :
Signalarten 480i / p (60Hz), 576i / p (50Hz), 720p (50 / 60Hz), 1080i / p (50 / 60Hz)

.... czyli nie ma żadnego 1080p :D ... ale to na 1/2 -prawda :rolleyes:

Natomiast na stronie niemieckiego Panasonica jest tak :
Signalarten :
px.gif
720p (50/ 60Hz), 1080i+p (50/ 60Hz)

... czyli już wszystko jasne. 1080i dla 50Hz (Europa) oraz 1080p dla 60Hz (USA + skośnookie) :p

link "niemiecki" :
http://www.produkte.panasonic.de/pr...iera|Plasma-Bildschirme@&altMod=N&upper=&prop=
 

eres72

New member

mruvek

Klub HDTV.com.pl
VIP
42PY700 a 42PZ700

tak sie zastanawiam nad jednym z tych dwoch modeli i ciekawi mnie czy ktos juz je testowal ?? czy te modele roznia sie czyms poza tunerem cyfrowym ? obydwa sa juz chyba dostepne w Polsce w przystepnych cenach :)
 
Do góry