5 postów żeby mieć post

viktorvektor

New member
Ehhh.... chciałem zadać pytanko o kamerę. Niestety wyskakuje mi zabezpieczenie antyspamowe "musisz mieć 5 postów". No wiec do dzieła po odpowiadałem na przywitania i nabiłem 5. Niestety teraz dalej nie mogę postować i zabezpieczenie dalej takie samo. Cóż doszedłem do wniosku że trzeba zrobić 5 nowych tematów. Tak wiec mam już powitalny, dodałem jeden z dowcipem, teraz ten z moim zdaniem na temat tego zabezpieczenia...
tak naprawdę włąśnie tworzę spam żeby zadać nie spamowe pytanie ze względu na zabezpieczenie antyspamowe ;-)
 

dominik_fil

New member
Kiedyś na jednym z for internetowych powstał dział Przywitaj się. Każdy nowy użytkownik musiał się tam wpisać, aby przy czyszczeniu listy użytkowników wywalić tylko roboty. Może z tego tematu coś podobnego zrobić.
 

hateregs

New member
"UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi."
Napisałem 5 i dalej nie mogę załączyć obrazka. Jak to obejść?
 

Schani

New member
...to jest troche dziwne, bo ta funkcja jest z powodu spamu, ale zmusza kazdego do napisania 5 wypowiedzi, ktore nikt nie chce, wiec kazdego zmusza do spamu :)
 

nnbob

New member
"UWAGA! Z powodu częstego spamu linki do postów można dodawać dopiero po napisaniu 5 wypowiedzi."
Napisałem 5 i dalej nie mogę załączyć obrazka. Jak to obejść?

a co w sytuacji, gdy chcę podlinkować artykuł będący odpowiedzią na pytanie zadane przez innego usera? :( przeciez to nie spam
 
Do góry