5 lat gwarancji na telewizory Viera

sharan1

Member
No wlasnie 5 lat.Osobiscie mam plazme pioneera 508XD.Znajomy wlasnie jest na etapie kupna plazmy.Nie wiem czy polecic mu pioneera PDP-LX5090 czy panasonica 50 V10 z 5 letnia gwarancja.Boje sie ze pioneera wcisną mu jakiegos z półki który gdzieś tam grał,bo przeciez juz ich nie produkują.Z drugiej strony mam swojego 508XD juz 2 lata i jestem z niego zadowolony.Moze ktoś pomoże w wyborze?
 

leotdi

New member
sharan1 napisał:
No wlasnie 5 lat.Osobiscie mam plazme pioneera 508XD.Znajomy wlasnie jest na etapie kupna plazmy.Nie wiem czy polecic mu pioneera PDP-LX5090 czy panasonica 50 V10 z 5 letnia gwarancja.Boje sie ze pioneera wcisną mu jakiegos z półki który gdzieś tam grał,bo przeciez juz ich nie produkują.Z drugiej strony mam swojego 508XD juz 2 lata i jestem z niego zadowolony.Moze ktoś pomoże w wyborze?

oczywiście że pionka, i najlepiej 5090H (nie ma już takiej różnicy w cenie). Ale niby dlaczego maja mu wcisnąć używkę ? Jeśli wie jak kupować, to nie ma obaw. Sam kiedyś optowałem za nowymi Pansami. A dziś, jestem w klubie Kuro. I po moim doświadczeniu / wiedzy nt. odbioru - tak doradzam ! Czerń po prostu powala na kolana :p
 

sharan1

Member
Sęk w tym ,ze on cche kupic na nieoprocentowane raty,czyli gdzie w duzym sklepie.A w Gdńsku w MM nie maja pioneerów.W saturnie maja jedna sztuke,ale stoi na wystawie juz pół roku.W innych sklepach maja niby nowe zapakowane, ale nie na raty nieoprocentowane .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie rozumiem.
Chyba chce kupić w dobrej cenie.
Co maja raty zero procent do ceny ?
Załóżmy że plazma kosztuje 12.000 zł i wówczas raty zero procent.
Przecież znacznie taniej jest za 8999 zł i raty 0,5 % miesięcznie.
Są jeszcze dostępne .
I nie da się porównać z plazmą Panasonica V 10.
Pioneer jest Pioneer.
 

rpa

New member
Nie ma czegoś takiego jak raty 0 % - zawsze jest to wkalkulowane w taki czy inny sposób, nie wnikając niepotrzebnie w szczegóły.
Co do czerni - właśnie zakupiłem JVC LT-42WX70, chyba wiecie o co chodzi :D.
 
Do góry