5.1 do AVR225

CzajaOne

New member
Witam, udało mi się myślę w dobrej cenie wyrwać Harmana AVR255 , teraz poszukuję zestawu głośników do ok 1000 zł, najlepiej 5.1 jak się da. Nie jestem żadnym audiofilem ale nie chciał bym kupić też jakiegoś chińskiego szajsu. Wiem że to nie dużo kasy ale może cos zaproponujecie ?? Myślałem o czymś takim jak Jamo S 426 HCS 3 Black Ash ??

Dziękuje i pozdrawiam ;]
 
Ostatnia edycja:

CzajaOne

New member
jeśli to kogoś interesuje to napiszę że wybrałem Jamo S 606 HCS 3, nie licze na komentarza bo jakoś brak zainteresowania tym tematem. Pewnie zakupy za grosze do tego nie skłaniaja ;p
 

CzajaOne

New member
utbrrq6tze92.jpg



mniej więcej wygląda to tak, pomieszczenie ok 25 m2, dobrze będą tak rozstawione ?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Musisz dać tym kolumnom trochę przestrzeni. One nie mogą stać wciśnięte gdzieś w kąt lub między meble. Zaleca się ok 50cm od otworu BR i ok. 1m po bokach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli te proporcje przedstawione na zdjeciu sa wiarygodne, to jak zamierzasz korzystac z kina? Przyjmijmy ze usiadziesz na narozniku w miejscu "kanapa", bedziesz patrzyl na tv z ukosa? Niefortunny tez moze byc odsluch.
Nawet jak usiadziesz na samym (lewym) rogu tej kanapy, tak aby usadowic sie w miare centralnie wgledem tv, to przytloczy Cie zaraz lewy surround.
Wiec jak pytasz, czy to dobre rozstawienie, to dla mnie, nie.
Wywal ta szafe, przesun caly sprzet w prawo, dasz odetchnac tak jak napisal Krzychu, kolumnom, a kanape lekko odsun od sciany.
 

CzajaOne

New member
też tak myślałem że to ustawienie się nie spodoba ;] Ogólnie jest opcja kanapy na srodku pokoju. Myśle że wtedy bedzie to lepiej brzmiało. Spokojnie jeśli chodzi o fronty to bedą miały troche miejsca. Narysowałem tak na szybko w pracy ten szkic ;]
 
Do góry