5.1 do 500 zł

Slazer

New member
Dzień dobry,

zastanawiałem się nad poprawieniem mojego zestawu do oglądania filmów i wtedy natknąłem się na ogłoszenie z OLX z amplitunerem Marantz SR3001 oraz głośnikami M-audio HCS-9920 5.0 za 500zł. I tutaj pytanie, ma to jakiś sens? Czy uda mi się znaleźć coś lepszego w tej cenie?

Obecnie oglądam na LG B8 + dwie kolumny stereo pioneera. Pokój około 17m2.
Z materiałów gdzie miałbym wielokanałowość oglądam głównie Netflixa i trochę przymierzam się do kupienia czegoś z BluRay. Wiem że ten Marantz ma tylko DolbyDigital, ale mój TV jest w stanie przekonwertować DD+ na zwykłe DD.
 

Disto

New member
Bez reklam
Ma też DTS'a, a pewnie DD+ też obsłuży.
Telewizor raczej potrafi zamienić wszystko na zwykłe stereo PCM.
Warto w tej cenie spróbować.
 

leszekmw

New member
jeśli wszystko jest sprawne to na pewno będzie lepiej jak z telewizora..
ale generalnie to kiepski sprzęt więc raczej tylko na zasadzie polepszenia dźwięku za małe pieniądze.
 

legaar

Member
zestaw nowych takich kolumn kosztuje 500 zł ;) więc cudów bym nie oczekiwał - ale od głośników TV na pewno lepszy :)
 

Slazer

New member
Dzięki za pomoc, tak sobie pomyślałem że jeżeli pójdę w system 5.0 to szybko będę chciał dokupić subwoofer, a wtedy z 500zł robi się 1100zł. I jak tak sobie myślałem to pojawił się na olxie w moich okolicach zestaw Koda AV-707 v.2 + SW-1000 v.2 + amplituner Sony STR-DH800 + odtwarzacz Bluray Sony a wszystko to za 999zł. Opłaca się dołożyć, czy lepiej iść w tamten zestaw MAudio i dokupić w przyszłości subwoofer?
 
Do góry