4m / do 10000zł

quitry

New member
Odległość od ekranu 3,5-4m
Sygnał obecnie: cyfrowy polsat
Sprzęt dodatkowy: ps3
Budżet: do 10k
koniecznie wbudowane głośniki i tuner

Jaki model byłby najlepszym wyborem? I jaka wielkość? (w MM sprzedawcy doradzają 37' :O. Wiem ze nie sa zbyt fachowi ale nie widzę celu by mieli zanizac...)
Z góry dzięki za jakiekolwiek rady.
 
Ostatnia edycja:

maniekk

New member
37 cali z 4 metrów? Może być o ile dodają w komplecie lornetkę ;) :)
Tak na poważnie to przy tej odległości bierz 50 cali zwłaszcza jak możesz wydać na tv 10000 PLN.
Przy tym budżecie wybór jest prosty pioneer KURO 5080 XD. Ma wbudowany tuner DVB-T (tylko nie wiem po co chcesz go mieć, w Polsce i tak go nie wykorzystasz). Jedynie głośnik musisz dokupić osobno ale przyłącza się go do tv więc to chyba nie problem. To jedyna "niedogodność" a dostajesz najlepszy telewizor na rynku.
Jak byś chciał trochę przyoszczędzić to warte polecenia są też Panasonici z 8 w nazwie z serii PV i PY (zwłaszcza PY)
 

quitry

New member
Nie sprecyzowałem. Chodziło mi o to żeby telewizor miał wbudowane wszystko w sobie i nie potrzebowal zadnych pudełek dodatkowych. Tak samo głosniki, poniewaz nie mam mozliwosci na razie instalacji zadnych zestawów.

A czy brak fullHD nie bedzie przeszkoda przy korzystaniu np. z ps3 tudziez ogladania b-r na załóżmy 50' ?? Bo widze ze panasa tanio kupię z 1080p.

Zastanawiam się tez oczywiscie caly czas czy pakowac się w plazmę...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie wiem, czy znajdziesz na rynku telewizor, który spełni wymagania naszego, jeszcze nieznanego, standardu nadawania telewizji cyfrowej.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najwięcej wbudowanych elementów w klasie cenowej ma tylko Sharp 46 HD1.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=13590

PICT0312_sharp_HD1E.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to jest czołówka światowa.
Raczej nie może nagrywać jak jest wyłączony - chociaż nie sprawdzałem. może nagrywać z innych źródeł - bo sprawdzłem.
 
Do góry