4K Ultra Blu Ray Atmos

bramowicz1

Member
Bez reklam
Jakoś ucichł temat.
A tam już gdzieś na półkach

4K Movies Releases - Page 370 - Blu-ray Forum

WP_20160226_11_56_38_Rich_LI.jpg
 

pacmanx

New member
Niestety, tylko "gdzieś" bo u nas to nadal nie wiadomo kiedy...
Zamówiłem parę tytułów, dziś pierwszy przyszedł "Piąta fala" i oczywiście na zwykłym blu-ray z tego samego pudełka polskie napisy są a na UHD nie ma...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
....i tak Kolego może być w wielu wypadkach do czasu kiedy nasi dystrybutorzy oficjalnie nie wezmą się za ten format.. a to jeszcze trochę potrwa...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na allegr... pojawiły się pierwsze filmy UHD z napisami pl oraz dźwiękiem Dolby atmos:
Lego
Creed
Zmartwychstały
Wstrząs
W samym sercu morza
koszt ok.200zł
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dzwiękowo w filmie... Czy kura nad głową pierdnie raz tak pfrrrrtt czy taki srogi soczysty pierd ;) filmy w 4k w których sie nic nie dzieje, tylko widać rowki w zmarszczkach u stalona..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To płyta pod format wideo 4K, a nie audio, co widać po ścieżkach – zwykły DTS-HD MA. Poza tym. Wydawca to Samsung, czyli specjalista od wideo, a nie audio. I oto mi chodzi.
:wink:

Nie wiem,nie słuchałem :wink:

Dzwiękowo w filmie... Czy kura nad głową pierdnie raz tak pfrrrrtt czy taki srogi soczysty pierd :wink: filmy w 4k w których sie nic nie dzieje, tylko widać rowki w zmarszczkach u stalona..


Caparzo,może Ty masz po prostu słaby wzrok i słuch (granat kiedyś walnął) :razz::D
Wymień może po 3 tytuły z bardzo dobrym audio i video na BD ;)
 

Big-Apple

New member
Jest już strona z informacjami o danym tytule jaki mastering. 30% pozycji na razie to master 4k wszystko pozostałe to upscale. Pomijam brak playera z Ultra HD z HDMI 2.1 . Czy te filmy posiadają HDR statyczny?

Taki mad max ultra hd ma 55GB HEVC 60fps po włożeniu do nagrywarki BDXL. Nie ma kodowania regionu.

A Cinavia w Europie to w ogóle jeszcze istnieje po aferze SONY?
 

Big-Apple

New member
Była już o tym mowa 1.5 tygodnia temu (same filmy są w sprzedaży jeszcze dłużej) :
http://www.hdtv.com.pl/forum/1269619-post65.html

Za stówkę PLN (za sztukę) można sobie sprowadzić ;)


Import z UK . Są też w DE w polskimi napisami oraz lektorem jeśli jest.. Blu Raya możesz sprzedać jako nówka i masz Ultra BD za prawidłową cene. Tak będa wydawać właśnie 2 w 1 czyli plytka z Ultra HD i druga z Blu Ray.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Filmy 4K UHD Dolby Atmos napisy pl:
1. Tarzan legenda
2. Legion samobójców
3. Miasto nadziei
4. Wielki Gatsby
5. Jupiter intronizacja
6. Pacyfik Rim
7. Jestem legenda
8. Operacja Argo
9. Creed narodziny legendy
10. Człowiek ze stali
11. Batman & Superman
12. Chłopcy z ferajny
13. Lego przygoda
14. W samym sercu morza
 
Ostatnia edycja:
Do góry