4K HDR do 5000 zł

pebe86

Member
Bez reklam
A właśnie że mój, bo mam KS7000 od kilku miesięcy i problemu z obudową jak nie było, tak nie ma. A sprawdzam codziennie ;)

A przecież problemy z obudową miały być! ;)
 

FoX88

New member
Cena bardzo dobra tylko sprawdzaj codziennie jeśli długo korzystasz, czy Ci się nie rozłazi z tyłu obudowa i piksele czy nie wypadają.

O matko, ale go zachęciłeś. :p

Problemy z obudową to owszem, są filmiki czy zdjęcia w internecie, ale wypadające piksele?

Jeśli jakieś badpixele są, to na wejściu, tj. od razu, później mało prawdopodobieństwo żeby badpixele się pojawiły, a jeśli już, to w takim procencie jak przy innych TV. Chyba jeden przypadek tu przez całe forum widziałem żeby komuś na KSie po czasie dłuższym się pojawił, w tamtym wypadku akurat 'świecący' piksel.

Mam swojego KSa z grudnia, a więc pół roku już ponad będzie i nic nie odłazi. Kalibrowałem z tydzień temu (*********************************) i pogadaliśmy też na luzie, m.in. o tych ramkach w KSach. Facet kalibruje praktycznie w każdym miesiącu ileś KSów i u żadnego klienta nie było przypadku żeby ramka odchodziła.

Co nie zmienia faktu, że przypadków odłażenia ramki nie neguję, po prostu nie na taką skalę jak to się tu opisuje i straszy sprawdzaniem codziennie. o_O
 

pebe86

Member
Bez reklam
Dokładnie o to chodzi. Problemy się zdarzały, ale przy tej skali popularności KS7000 problem jest przez niektórych wyolbrzymiany. W każdym razie jest mnóstwo użytkowników na tym forum jak i na innych, którzy mają KS7000 od dosyć dawna i tych problemów nie zaobserwowali.

A że zdarzały się felerne egzemplarze? Owszem, tak jak i w Philipsach czy Sony...
 

doradca87

New member
Niesteyt wytestuje za tydzien jak się wprowadzę - okazało się, że jeszcze dzisiaj rano TV był po 5489 zł - po telefonach i negocjacjach z MEdia Expert zmienili mi na 4800 zł - potem okazało się że to jedyna sztuka nowa na magazynie to kierownik mi obniżył jeszcze 300 zł hehehe bo w MM jest promocja z BP i 8% wiec pocisnąłem go dalej.
Ramki sie nie boje - jk odejdzie to podkleje - gosc w ME mówił że na początku produkcji był problem a potem jakoś ludzie przestali zgłaszać problem :)

MAm pytanie techniczne - jakiej długosci jest kabel łączący TV z connect boxem w KS7000 ?
 

bobtong

Member
O matko, ale go zachęciłeś. [emoji14]

Problemy z obudową to owszem, są filmiki czy zdjęcia w internecie, ale wypadające piksele?

Jeśli jakieś badpixele są, to na wejściu, tj. od razu, później mało prawdopodobieństwo żeby badpixele się pojawiły, a jeśli już, to w takim procencie jak przy innych TV. Chyba jeden przypadek tu przez całe forum widziałem żeby komuś na KSie po czasie dłuższym się pojawił, w tamtym wypadku akurat 'świecący' piksel.

Mam swojego KSa z grudnia, a więc pół roku już ponad będzie i nic nie odłazi. Kalibrowałem z tydzień temu (*********************************) i pogadaliśmy też na luzie, m.in. o tych ramkach w KSach. Facet kalibruje praktycznie w każdym miesiącu ileś KSów i u żadnego klienta nie było przypadku żeby ramka odchodziła.

Co nie zmienia faktu, że przypadków odłażenia ramki nie neguję, po prostu nie na taką skalę jak to się tu opisuje i straszy sprawdzaniem codziennie. o_O
Byłem już z trzema kumplami w sklepie w sprawie kupna ks7000 i jak narazie nigdy odchodzącej obudowy nie spotkałem ..Może to fart ..Kto wie[emoji16]

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
KS7000 to był bardzo dobry telewizor. I niech działa mu jak najdłużej bez problemów.
 

sosinson

New member
Samsung 55mu7002 4300zl, Sony 55xe8505 4700zl. Wg displayspecifications Samsung 8bit, Sony 10bit matryca, co lepiej? Czy rzeczywiście 8bit+frc będzie znaczącą wpływać na obraz?
 

sosinson

New member
A ogólnie rzecz biorąc to co lepiej? Telewizor głównie do tv upc, głównie wieczorami. Jak z czernią? Brat kupił xd8005 i czerń to szarość raczej...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałem wszystkich którzy kupili. I wszyscy podają, że nawet z EURO Sport - rewelacja na Qled Tv TCLa. Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację gratis i pilota do obsługi głosowej.
 
Do góry