4K 65 cali z szybkim systemem, 120HZ do 6500PLN

eckonom

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ok. 30m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok. 3.5-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Różnie, glownie na wprost ale zdarza się nm ogladac pod kątem - planuje uchylny uchwyt
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Dzien z południa wprost na TV, po południu z zachodu na bok TV
7. Jaki masz obecnie telewizor? Toshiba 40 Regza z 2011 roku nie pamietam modelu
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobra jakość obrazu, dobre przetwarzanie słabego sygnału, szybkie multimedia
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? telewizja satelitarna, netflix, youtube, hbo go, pendrive
10 .Jakie urządzenia ? PS3 z czasem PS4 i w przyszłości soundbar
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ok. 6 w dni wolne od pracy więcej
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Rzadko
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Na TV głównie oglądam Netflixa, programy dla dzieci nick jr. Itp.
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Konsola ale rzadko
16. Preferencje co do marki? Sony, LG, Samsung
17. Preferencje co do wielkości? 65
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Powolny system, zawieszanie tv, wolny start, slaba płynność w szybkich scenach, niewystarczające nasycenie barw
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dziien? W dzien glownie dzieci wieczorami ja
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 6500 ale wiadomo im mniej tym lepiej
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? Rzadko. Raz na 5-6 lat.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? Tak, ale glownie Netflix, YouTube, HBO GO

Mam kilka typów
XF9005 - najlepszy obraz ale boje sie zasilającego androida - czy już jest oreo na XF???
Zależy mi na wybieranie głosowym. Nie cierpie klepać tekstu na youtube itp. No i jak kwestia procesora? Ten mediatek to model z 2016 chyba.. Wydaje się zbyt stary czytaj słaby na androida bo z obrazem radzi sobie chyba całkiem m dobrze

SK9500 lub 8500 i 8100 tutaj niski kontrast IPS ale za to Dobre kąty no i webos z AI dla dzieci, żony i dla mnie super obsługa ten system mnie urzekł i strasznie kusi.. Szkoda ze XF nie ma webosa ;) pilot magic Control - ale to wszystko kosztem obrazu
NU8042 kompromis pomiędzy XF i rodziną SK spoko obraz, niezłe multimedia ale brak DTS i AI, brak też asysyenta Google... Jakis czas temu byłem pewien tego modelu, później w glowie siedział mi LG a teraz co raz częściej mysle o XF..
Pomocyyy :p
 
Ostatnia edycja:

kaper.1981

New member
Bez reklam
Korzystałem z systemu lg w oledzie b6 jest genialny tv łykał wszystko jak szło bez problemu. Samsung jest równie dobry ale magic remote to mistrzostwo
 

eckonom

New member
Z jednej strony nie chciałbym kupować TV przez pryzmat systemu ale no ten webos kusi
I zeby pogonić jakosc obrazu trzeba by wziąć SK9500 z drugiej strony NU8042 gra naprawde dobrze i jest dużo tańszy.. Ajjj
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 65PUS8602 za 5500 zł
Sony 65XF9005 za 6699 zł
LG 65Sk9500 za 6799 zł

Za dopłatą LG Oled 65B8 - 8499 zł
Wszystkie z pakietem gratisów.
 

eckonom

New member
Kiki a jak z cenami 65SK8500 i 8100?

Masz jakieś info o androidzie 8.0 dla XF9005 i tego Philipsa?
Czy andoid 8.0 działa szybciej i płynniej od 7.0?
 

eckonom

New member
Masz rację już za bardzo zaczynam kombinować ;)
Żeby SK byly na matrycy VA nie mialbym dylematu albo sony żeby miał WebOs'a :D
 
Do góry