49XE7005 czy 49WE750/755

Mavver

New member
Cześć,

tak jak w temacie, który wybrać.
Odległość od TV to ok 2,5m, będzie podpięte osobne audio, więc głośniki nie grają roli.

Główne do filmów i do xbox'a 360.
Wybrać model 4k bez HDR i Trilumions (XE7005) czy FHD z HDR i Triluminos (WE750) ?
Widziałem na żywo WE750 i obraz wyglądał super.
Porównywał ktoś z Was na żywo te dwa modele?
W testach wypadają podobnie, proszę o Wasze opinie.

Interesują mnie tylko te dwa modele. Dzięki za pomoc :)
 

Mavver

New member
Czyli olać triluminos, dołożyć 200zł i mieć 4k?
Wg specyfikacji ten XE7005 posiada HDR, ale niektórzy w opiniach piszą, że go nie posiada. Wiesz może coś więcej na ten temat?
 

Mavver

New member
A potwierdź mi proszę czym się rozni xe od modelu xd? Obydwa są dostępne, który jest lepszy?
Edit: znalazłem, xd to wersja z 2016 roku z Androidem.

Czy jednak warto? Z tego co pamietam to na w809c android bardzo zamulal. Może kupić XE z podstawowymi funkcjami, który będzie miał mniej zbędnych funkcji ale będzie działał sprawniej?
 
Ostatnia edycja:

Mavver

New member
Tutaj porównanie serii 8005, xe7005 niestety nie ma :(
Główne pytanie czy warto brać Androida czy skupić się jednak na prostym Linuxie? Czy są nadal aktualizację dla Androida, czy nie wiesza się?
Sprzętowo jeśli chodzi o matrycę, to pewnie jedyną różnicą jest direct LED i edgle LED - które jest lepsze w tym modelu? Widać bolączki typowego, taniego Edgle LED czy mogę smiało brać?

Gdyby ktoś mógł zdać swoją relację z użytkowania obu systemów :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem jaka jest różnica ceny ale 49XE7005 ma dwa razy lepsze odświeżanie, o 20% mniejszy pobór energii, większą jasność różnicę podświetlenia matrycy, większą pamięć i więcej szczegółów na ekranie.
 
Do góry