49-50 cali film/sport nc+

Bobby75

New member
Witam,

w natłoku pracy powracam do tematu zakupu nowego TV . Na niewielkim metrażu od paru lat użytkuję PHILIPS 42PFL6907K/12. Odległość od TV 2,5m raczej na wprost lub pod niewielkim kątem. Filmy, sport 50/50 ( nc+ ). Konsola PS4 raz do roku, internet sam nie wiem gdyż VOD itp sprawy udostępnia mi dekoder NC+ . Pierwotnie brałem pod uwagę PHILIPS 49PUS7502/12 lecz ambilight to nie wszystko a po paru latach z philipsem wiem że mogę się obejść bez tego . W obecnych Philipsach nie bardzo podoba mi się ich wygląd ale przede wszystkim po oględzinach w sklepie nie przypadł mi do gustu wyświetlany obraz. Nie wymagam od tv perfekcji gdyż wiem że w tym przedziale cenowym jej nie będzie ale biały kolor niech będzie względnie biały nie błękitny czy szary z tym czarnym też bywa różnie no i niech biegnący zawodnik nie ciągnie za sobą swojego cienia :) . Poruszając się w wielkościach 49-50cali gdyż 55 to za dużo ze względów gabarytowych TV które podważyły słuszność zakupu PHILIPS 49PUS7502/12 to :
Panasonic TX50EX780E
Sony kd49xe9005
Samsung 49 MU7002

Philips na papierze na tle w/w TV wypada tak sobie ( matryca , opinie ). I tu podstawowe i zasadnicze pytanie czy Philips jest wstanie w warunkach domowych zniwelować różnicę w stosunku do w/w TV czy jednak nie warto oszczędzać . Nie planowałem wydatku rzędu ponad 4tys ale jak mam się denerwować patrząc w swój własny TV to może lepiej wydać więcej ku swojemu zadowoleniu, choć w wypadku philipsa i sony to różnica 1000zł , Panasonic i Samsung odrobinę mniej około 500-600zł dopłaty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy pod każdym względem jest Sony 49XE9005.
Jesteś niebieski, więc masz specjalną cenę z kalibracją gratis
 

Lettner123

New member
Nie zawracaj sobie nawet głowy Sony 9005 jak masz kase to bierz Panasa ex780 .Do filmów i sportu lepszego LCD nie ma w tej cenie .Komentarze typu Panas to ubogi krewny panasa są śmieszne w szczególności na forum dotyczącym TV
 
Ostatnia edycja:

daniel 88

New member
Ktoś z was ma informacje gdzie mogę kupić panasonica ex780 50cali bo szukam na Ceneo i nie mogę znaleźć sklepu z tym modelem.
 

lukryb33

New member
Ktoś z was ma informacje gdzie mogę kupić panasonica ex780 50cali bo szukam na Ceneo i nie mogę znaleźć sklepu z tym modelem.
Ja kupiłem ten model jakiś miesiąc temu. Dostępny był tylko MM i Saturnie. Trzeba cały czas sprawdzać bo dostępnych mają co jakiś czas tylko kilka sztuk. Także trzeba polować. Tv super. Jestem mega zadowolony.
 
Do góry