48 klatek na sekundę i 64-kanałowy dźwięk. dolby Atmos -HOBBIT-

GracX

New member
Bez reklam
No Panowie jak wam się widzi ta produkcja? ja osobiście niemogę się doczekać szczególnie 48klatek na sekunde czekam na to od dawien dawna :)
 

GracX

New member
Bez reklam
zdaniana temat 48 klatek są mocno podzielone bardzo mnie ciekawią opinie po premierze.no i ten dzwięk z głośnikami zamontowanymi również na suficie... efekt powinien być super pomyślcie sceny z samolotami itp i dźwięk nad nami :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Siemanko

Mam kilka pytan

1.Mam telewizje n.Jezeli standard to 50 kl/sek to znaczy ze w 720p ogladam te 50 klatek a jak przelacze na 1080i to tylko 25 bo wtedy obraz jest z przeplotem?Jesli tak to ja nie widze roznicy w ilosci klatek tylko w rozdzielczosci i w 1080i obraz jest jakby bardziej zamazany.Czy to jest wlasnie ta roznica?
2.Na bluray-u w menu mam opcje 24 klatki i 50 klatek.Aktualnie mam ustawione 24 gdyz przy 50 jest mniej plynny obraz.Czy jezeli zaczna wychodzic filmy w 48 kl/sek to beda jakies przycinki gdyz nie ma w menu opcji 48 kl/sek?
3.Czy kazdy telewizor full hd obsluguje 48/50/60 klatek przy rozdzielczosci 1080p?(Aktualnie mam Philipsa 40pfl9705).

Dzieki

Jeszcze jedno 4 pytanko.
Dlaczego filmy krecili do tej pory w 24 kl/sek a teraz dopiero w 48 kl/sek a kamera ktora sobie kiedys chcialem kupic,zdobywca nagrody Eisa 3 lata temu - Panasonic TM 700 (cena jakies 3000 zl ) spokojnie nagrywa 60 kl/sek przy 1080p?
 
Do góry