48-50 cali za 3200 zł - ostateczny wybór

MojNick

New member
Witam,

Potrzebuję pomocy w wyborze TV dla siebie.

Pokój ok 20m2, ok 2,5 m od telewizora jest kanapa. oglądać będą 99% czasu 2 osoby na wprost od TV. Okno jest aktualnie za TV, ale może się to zmienić. TV będzie stać.

Do TV będzie podłączona multimedia (dekoder SD/HD) i laptop (filmy 1080p). W przyszłości kino domowe.

TV przeznaczony do filmów i sportu (piłka nożna). Bez gier.

Głównie oglądany wieczorami i w nocy, więc ważna jest czerń. I zdecydowanie matryca mat/pół mat lub coś z dobrą powłoką antyrefleksyjną. Nie podobają mi się strasznie TV samsunga w sklepach, gdzie jest mega lustro.

SMART TV jedynie do tvnplayer i youtube.

Preferuję TV w rozmiarze 50cali (ostatecznie 47-48, ale raczej wolę 50). Chciałbym natywną matrycę 100Hz.

Budżet do 3200 max.

Mój główny faworyt to:
Sony KDL-50W829B za 3200zł

ale pod uwagę biorę też:
Panasonic TX-50AS650E za 2900
Philips 47PFS7509 za 3200 zł

i czarny koń:
Panasonic TX-48AS640E za 2100

Główny faworyt to Sony i jeżeli chodzi o 3 pierwsze pozycje to wziąłbym Sony.
Natomiast do walki staje też Panasonic 48 cali, który zbiera świetne opinie i kosztuje 1000 zł mniej (a dla mnie ogrom pieniędzy).

I teraz pytanie - warto dokładać do Sony, czy Panasonic sprawdzi się w 100% do moich potrzeb?

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam każdy z tych co wymieniłeś, czyli Sony i czarny koń będzie OK.Decyzja należy do Ciebie,o więcej szczegółów zapraszam na priw.
 

MojNick

New member
Cześć!

Możliwe, że jednak padnie na 55cali bo budżet może urosnąć.

I pytanie, czy jest różnica między Sony KDL55W 805 a 829? 200zł na korzyść modelu 805.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica płynności i to na korzyść 55W829.
Ale za 3999 zł z kalibracją i możliwością przedłużenia oryginalnej gwarancji Sony - to bardzo dobry wybór.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można do pół roku po zakupie się decydować na rozszerzenie gwarancji.
Ale nie wszystkie sieci mają taką możliwość.
 
Do góry