47PFL6007 Problemy, pomóżcie!

miet55

Member
Bez reklam
Mam sygnały o poprawnym wzmocnieniu jak i jakości z DVB-T ( nie oglądam ale jest tak samo) i SAT. Więc nie ma tu mowy o złym sygnale. Nadawcami oglądanych kanałów są: ITI, TVN, CP i C+.
 

emer

Member
Bez reklam
no cóż , okazuje się że podział w narodzie jest wielopłaszczyznowy, i nie tylko "prawdziwi polacy" i reszta ta od ZOMO, ale jeszcze część narodu jest ślepa , a cześć widząca .... :D
 

murzyn997

New member
Niczego ci nie wmawiam tylko nie wierze żeby na tym samym modelu ale innych egzemplarzach była taka różnica. Jaką masz wersje softu ?

Mam najnowsza wersje softu.Pytanie dlaczego nie wierzysz, przeciez nie mam powodów zeby zmyslac.Masz problemy z wifi?u mnie najpierw musze wlaczyc router a dopiero potem tv zeby automatycznie sie polaczyl, jak zrobie na odwrot to musze recznie sie laczyc.Te same tv a rozne problemy, tylko philips tak potrafi;)
 

emer

Member
Bez reklam
ahaaa ... to sie najpierw router włącza a potem TV ... no i tak zawsze robisz rozumiem - bieeedny router :)
 

elwis85

New member
Dokładnie tak!... nie po to płaciliśmy gruby hajs żeby mieć jakąś lipe, dlatego trzeba się czym prędzej dowiedzieć czy można to reklamować bo mnie to już też więcej niż irytuje :/

Ja już oddałem mojego 47 cali philipsa do sklepu na niezgodność towaru z umową i po 4 tygodniach dostałem odpowiedź że według ich norm wszystko jest w porządku tzn. Artefakty, resetowanie tv oraz inne już tu wymienione. Nie wspomnę już nie tylko o bandingu bo to może mieć każda firma ale w dodatku mam piękne szary jakby brudne pasy na bokach matrycy. Mogę jedynie bardzo podziękować za rzetelność testu (sponsorowany), nigdy więcej nie kupię tv z tej firmy.
 

Tika

New member
Bez reklam
Ja już oddałem mojego 47 cali philipsa do sklepu na niezgodność towaru z umową i po 4 tygodniach dostałem odpowiedź że według ich norm wszystko jest w porządku tzn. Artefakty, resetowanie tv oraz inne już tu wymienione. Nie wspomnę już nie tylko o bandingu bo to może mieć każda firma ale w dodatku mam piękne szary jakby brudne pasy na bokach matrycy. Mogę jedynie bardzo podziękować za rzetelność testu (sponsorowany), nigdy więcej nie kupię tv z tej firmy.

było dać do profesjonalnej ekspertyzy, bo inaczej gady sklepowe zawsze się wykpią
 

maniek530

Banned
Z przyjemnością jeśli ktoś mi da za niego 3200 to sprzedaje od razu i idę po samsunga lub sony.

Właśnie wczoraj miałem możliwość przyjrzeć się bliżej Samsungowi ES7000 w rozmiarze 46" i powiem Wam że LIPA okrutna jeśli chodzi o obraz - poprostu mój 6007 jest pod tym względem o niebo lepszy.
Sygnał ten sam co u mnie (N-ka) - oglądałem wczoraj F1 z Bahrajnu i póżniej mecz Lech-Zagłębie (3-1 :-D:-D:-D) - no nie za taką jakość obrazu to ja dziękuję ! Nie będę tutaj przytaczał co było nie tak ale obraz jak dla mnie okropny - podobno kolega coś kalibrował ale może nie w tę stronę co trzeba i można wycisnąć z niego o wiele więcej ale to co zobaczyłem to mnie zaskoczyło.
Ten tv był droższy od mojego o 500zł - ma co prawda lepszego smarta,sterowanie głosem i gestami,ładniejsze menu ale po co mi to jak obraz KISZKA :wink: ???
 

elwis85

New member
Właśnie wczoraj miałem możliwość przyjrzeć się bliżej Samsungowi ES7000 w rozmiarze 46" i powiem Wam że LIPA okrutna jeśli chodzi o obraz - poprostu mój 6007 jest pod tym względem o niebo lepszy.
Sygnał ten sam co u mnie (N-ka) - oglądałem wczoraj F1 z Bahrajnu i póżniej mecz Lech-Zagłębie (3-1 :-D:-D:-D) - no nie za taką jakość obrazu to ja dziękuję ! Nie będę tutaj przytaczał co było nie tak ale obraz jak dla mnie okropny - podobno kolega coś kalibrował ale może nie w tę stronę co trzeba i można wycisnąć z niego o wiele więcej ale to co zobaczyłem to mnie zaskoczyło.
Ten tv był droższy od mojego o 500zł - ma co prawda lepszego smarta,sterowanie głosem i gestami,ładniejsze menu ale po co mi to jak obraz KISZKA :wink: ???

Ok zgodze się jeśli chodzi o kolory, głębie i ostrość w hd jest bardzo dobrze ale cała reszta to nieporozumienie dla mnie najgorsze jest to że nastawiałem się na płynny ruch (100 hz) bo w poprzednim tego nie miałem a tu nie da się spokojnie oglądać bo tak sypie artami że szkoda gadać. Dałem za niego 3699 a z tego co nie działa powinien kosztować 2699.
 

maniek530

Banned
Ok zgodze się jeśli chodzi o kolory, głębie i ostrość w hd jest bardzo dobrze ale cała reszta to nieporozumienie dla mnie najgorsze jest to że nastawiałem się na płynny ruch (100 hz) bo w poprzednim tego nie miałem a tu nie da się spokojnie oglądać bo tak sypie artami że szkoda gadać. Dałem za niego 3699 a z tego co nie działa powinien kosztować 2699.

U mnie przy wył. HDNM nie ma żadnych artefaktów i obraz jest bardzo płynny.
 
Do góry