47pfl6007 problem z WiFi

wibra

New member
Panowie od wczoraj jestem posiadaczem w/w modelu.Wszystko jest Ok ale problem mam z połączeniem z siecia bezprzewodową.Otóż TV sieć moja wykrywa i kiedy wpisuje hasło nie może sie z nią połączyć.Podłaczałem jeszcze raz smartfony i inne urzadzenia po WiFi i jest Ok a tutaj napis.Nie może sie połączyć.Proszę o pomoc
 

wibra

New member
Po kablu nie mam możliwości sprawdzenia.Wszystkie inne urządzenia sie łączą bez problem a TV znajduje sieś ma 2 kreski z 5 zasiegu i nie chce sie połączyć.Może cos trzeba włączyć?Dzieki
 

wibra

New member
A w jakiej opcji mam szukać tego filtrowania MAC.Jak sie to nazywa dokładnie po angielsku?Dzieki
 

jenson

Banned
poszukaj w Advanced Settings Setting -> Security -> MAC Filtering...
sam zakładałeś i ustawiałeś router czy ktoś to robił, niby z takim ustawieniem powinno działać, ale jeśli masz opcję zmień na WPA2-PSK.
Jeśli nadal nie działa to zdejmij hasło z wifi i sprawdź czy tv się połączy, może karta w tv nie działa z danym routerem
 
Ostatnia edycja:

wibra

New member
Dzieki ale już wszysko OK.Zmieniłem z WEP2-mixed na WEP protected(coś takiego i zadziałało).Zle było szyfrowanie.Wielkie dzieki.jest jeszcze 1 probklem.Otóż TV widzi aktualne oprogramowanie z 17 grudnia 2012r.Dzisiaj zrobiłem poprzez Automatyczna aktualizacjie i wszystko poszło OK.Tv z resetowany i dalej widzi date aktual.z 2012 pomimo że jak wchodze w Auto.aktu to potwierdza ze jest juz zainst.najnowsza akt.o co chodzi.pani z Philipsa nie umiała mi odp.na te pytanie.
 

Rulon

New member
Witam pytam w imieniu znajomego posiada model 42pfl 60007K i ma problem tego typu że po kablu nie łączy z netem a sieć widzi co może byc przyczyną rutera niestety nieposiada.
 
Do góry