47PFL4606H/58 kupic?

tommmik

New member
Witam

Mam okazje kupic ten TV za 2200zl. Czy ktos z was posiada ten sprzet w tym bądź mniejszym rozmiarze i moze polecic?

Generalnie chcialem cos duzego za w miare nie duze pieniadze. Bylem w kilku sklepach i widzialem różne filmy na tym TV. Generalnie wiekszosc sprzedawców go odradza, a jakos obrazu jaka widzialem momentami pozostawiala wiele do zyczenia. Ale wiadomo ze jak nie wlacze tego tv u siebie w domu i go nie dostroje to sie nie dowiem jak gra.


Specyfikacja:

Producent Philips
Kod producenta 47PFL4606H
Linia Seria 4000
Pobór mocy Pobór mocy w trybie gotowości: 0.3 W
Załączone wyposażenie Kabel zasilający, Podstawa, Pilot, Baterie do pilota
Gwarancja 24 miesiące
Obraz
Przekątna obrazu 47"
Format obrazu 16:9
Rozdzielczość Full HD
Jasność 400 cd/m2
Zastosowane technologie
Active Control
Digital Natural Motion
DVB-C
DVB-T
Full HD
MPEG-2
MPEG-4
Pixel Plus HD
Inne Ekran Clear LCD 100 Hz
Tuner
Teletekst tak
Pamięć stron teletekstu 1000
Inne Telegazeta: Smart Text
Funkcje
Konfiguracja Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Funkcje obrazu Automatyczne wykrywanie formatu, Format filmowy 16:9, Duże powiększenie, Panoramiczny, Powiększenie napisów dialogowych, Format filmowy 14:9, Tryb 4:3
Funkcje dźwięku Regulacja tonów niskich i wysokich, Automatyczna regulacja głośności
Zastosowane technologie
EPG
Inne Tryb Eco, Aktualizacje oprogramowania urządzenia: kreator aktualizacji oprogramowania; aktualizowanie oprogramowania przez USB, Odtwarzane formaty przez USB: H264/MPEG-4 AVC; MPEG-1; MPEG-2; MPEG-4; MP3; JPEG, Elektroniczny program na 8 dni
Nagłośnienie
System fonii Stereo
Uprzestrzennienie dźwięku tak
Złącza
Panel przedni tak
Ilość gniazd HDMI 3 HDMI
Wejścia Euro 1
Wejście S-Video nie
Wyjście audio Tak
Wyjście słuchawkowe tak
Inne wejścia/wyjścia Cyfrowe wyjście audio, Common Interface+, Wejście antenowe 75 ohm, 2 x audio L/P, Wejście audio VGA/DVI, Wejście PC (VGA)
Zastosowane technologie
Component Video
HDMI
USB
Fizyczne
Konstrukcja Podstawa, Montaż ścienny
Wysokość [cm] 69.8
Szerokość [cm] 113
Głębokość [cm] 8.3
Waga [kg] 17.5
Inne Waga z podstawą: 20.87 kg, Wymiary z podstawą (szer. x wys. x głęb.): 113 x 71 x 26.8 cm, Zgodny ze standardem VESA 400 x 300 mm
Dźwięk - technologie
Incredible Surround
Moc głośników [W] 20
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprzęt znamy, techniczne warunki są w necie - ale nie podałeś żadnych warunków jakie masz w mieszkaniu ?
 

tommmik

New member
Hmmm-warunki w mieszkaniu są w tej chwili malo istotne poniewaz mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i za miesiac moge sie przerowadzic.

Moge powiedziec ze:
-tv ogladam raczej po połódniu(wieczorami)
-czesto bede podlaczal do niego komputer(jakies gry, filmy, zdjecia)
-najwazniejsza jest dla mnie jakosc obrazu (tzn nie wazne sa dla mnie takie kwestie jak formaty odtwarzanych plików, jakosc dzwieku-bo moge podlaczyc zewnetrzne glosniki)
-posiadam polsat cyfrowy a w tym kilkanascie kanalów HD.
-nie musi byc 3d ani LED
-ma byc niedrogi.

Zastanawiam sie jeszcze nad LG 47LK530, ale zawsze wydawalo mi sie ze philips jest lepsza firma niz LG.

Do tego widzialem tego philipsa w sklepie gdzie ogladalem skoki w jakosci HD. Zauwazylem ze białe lampy na czarnym tle wyglądały troche jak namalowane.Tzn bylo wyraznie widac taka smugę wokół lampy i nagle uciecie koloru szarego w czarny-nie wiem jak to fachowo opisac.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chodziło bardziej o deklarowaną odległość od ekranu ?
I podział ilości programów : SD ile % , HD ile % , gry ile % ?
 

tommmik

New member
Odleglosci od ekranu specjalnie nie podawalem bo tak jak mówilem mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i byc moze za miesiac bede mieszkal gdzie indziej. A do tego jeszcze to kawalerka wiec od razu byscie mi powiedzieli zebym sobie kupil 21cali. A w praktyce tv ogladal od 1 do 3metrów.

Strzelam ze tak to bedzie wygladalo:
SD 70%
HD 20%
COMP 10%

Mozesz mi jeszcze powiedziec z czego wynika albo jak sie nazywa zjawisko jakie obserwuje na tym philipsie? A mianowicie prawdpodobnie poprzez technologie "pixel cos tam", podczas ogladania tv widac piksele i widac wyraźne odciecie koloru jednego od drugiego. Wyglada to troche tak jak w starych komputerach bez efektu tzw. rozmazania....
 
Do góry