47LX9500 - Pytanie o wyjście audio...

gdn007

New member
Witajcie,

Po przeczytaniu milionów postów, przeglądnięciu setek testów i odwiedzeniu kilku
sklepów podjąłem decyzję o zakupie modelu z tematu. Mam jednak pytanie o wyjście
słuchawkowe w niniejszym TV, bo niestety mam sprzeczne informacje. W instrukcji obsługi
nie widzę żadnej informacji o takim wyjściu, natomiast przy wielu testach w sieci i na wielu
stronach ze specyfikacjami piszą, że jest! W sklepie też mi wciskano, że jest, ale nie potrafiono
mi go wskazać ;) Chcąc rozwiać moje wątpliwości chciałbym zapytać jakiegoś posiadacza
modelu xxLX9500, czy takowe wyjście analogowe na zwyczajne słuchawki jest, czy go nie ma...
Nota bene nie wiem dlaczego w modelu za taką kasę miałoby go nie być, tym bardziej,
że nie ma też BT :/

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
gdn
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
014_P1200623.JPG


015_P1200624.JPG


Jeśli ma to w przejściówce z boku musisz sprawdzić , nad złączem HDMi.
Oznakowania stricte na telewizorze brak .
Wystarczą słuchawki z własnym wzmacniaczem.
 

gdn007

New member
Hmm... właśnie oglądałem zdjęcia i wycinek z instrukcji do 47LX9500 na stronie LG Customer Service Academy i widzę, że w bocznym panelu są 3 wyjścia z czego jedno oznaczone jako słuchawkowe, w naszych modelach są 2 wyjścia i brak oznaczenia - tak jak na wrzuconych przez Ciebie zdjęciach... Czyżby na polski rynek szedł jakiś "niedorobiony" model? I to za 6000 PLN? :-?

Pozdrawiam,
gdn

ps. właśnie odpisali mi z LG i model na polski rynek NIE posiada wyjścia na słuchawki... żenujące!
 
Do góry